| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 415.752 RON | 94.311 RON | 357.623 RON | 391.470 RON | 110.175 RON | 144.022 RON | 0 |
| 2023 | 495.226 RON | 216.449 RON | 146.080 RON | 146.551 RON | 657.819 RON |
| Indicator | 2025 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 415.752 RON | 495.226 RON | 382.141 RON |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| 675.097 RON |
| 2 |
| 2022 | 382.141 RON | 283.393 RON | 120.628 RON | 9.469 RON | 569.807 RON | 458.648 RON | 2 |
| 2021 | 267.507 RON | 154.271 RON | 239.901 RON | 7.645 RON | 407.510 RON | 175.254 RON | 1 |
| 2020 | 263.443 RON | 231.309 RON | 3.093 RON | 2.599 RON | 232.003 RON | 231.509 RON | 1 |
| 267.507 RON |
| 263.443 RON |
| Venituri totale | 415.752 RON | 495.467 RON | 382.465 RON | 267.773 RON | 263.656 RON |
| Cheltuieli totale | 307.645 RON | 274.498 RON | 96.099 RON | 111.146 RON | 29.709 RON |
| Profit brut | 108.107 RON | 220.969 RON | 286.366 RON | 156.627 RON | 233.947 RON |
| Profit net | 94.311 RON | 216.449 RON | 283.393 RON | 154.271 RON | 231.309 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 391.470 RON | 146.551 RON | 9.469 RON | 7.645 RON | 2.599 RON |
| Active circulante | 110.175 RON | 657.819 RON | 569.807 RON | 407.510 RON | 232.003 RON |
| Creante | 59.452 RON | 267.298 RON | 206.265 RON | 203.265 RON | 202.985 RON |
| Casa si conturi la banci | 50.723 RON | 390.521 RON | 363.542 RON | 204.245 RON | 29.018 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 16.807 RON | — | — | — |
| Datorii totale | 357.623 RON | 146.080 RON | 120.628 RON | 239.901 RON | 3.093 RON |
| Capitaluri proprii | 144.022 RON | 675.097 RON | 458.648 RON | 175.254 RON | 231.509 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanănu mai e administrator |
| 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.