ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanăadministrator | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 956.778 RON | 2.093 RON | 1.400.475 RON | 2.195.688 RON | 1.592.254 RON | 2.404.219 RON | 7 |
| 2024 | 1.542.779 RON | 10.099 RON | 1.100.958 RON | 2.220.889 RON | 1.314.163 RON | 2.434.094 RON | 8 |
| 2023 | 1.182.035 RON | 5.586 RON | 1.446.714 RON | 2.051.408 RON | 1.827.616 RON | 2.432.310 RON | 8 |
| 2022 | 1.701.033 RON | 21.309 RON | 918.018 RON | 2.035.700 RON | 1.309.042 RON | 2.426.724 RON | 10 |
| 2021 | 1.813.045 RON | 2.530 RON | 529.152 RON | 1.664.019 RON | 1.270.547 RON | 2.405.414 RON | 11 |
| 2020 | 1.385.403 RON | 18.772 RON | 401.594 RON | 1.645.763 RON | 1.158.716 RON | 2.402.885 RON | 13 |
| 2019 | 2.637.288 RON | 72.553 RON | 620.048 RON | 996.375 RON | 2.007.786 RON | 2.384.113 RON | 15 |
| 2018 | 2.652.392 RON | 23.522 RON | 590.478 RON | 1.012.382 RON | 1.889.656 RON | 2.311.560 RON | 12 |
| 2017 | 1.796.497 RON | 26.171 RON | 760.245 RON | 1.230.033 RON | 1.818.249 RON | 2.288.037 RON | 11 |
| 2016 | 2.163.703 RON | 44.449 RON | 677.819 RON | 1.550.334 RON | 1.389.351 RON | 2.261.866 RON | 11 |
| 2015 | 1.877.800 RON | 202.797 RON | 1.003.269 RON | 1.726.877 RON | 1.493.809 RON | 2.217.417 RON | 15 |
| 2014 | 3.513.069 RON | 37.795 RON | 206.229 RON | 820.820 RON | 1.400.028 RON | 2.014.619 RON | 16 |
| 2013 | 1.665.289 RON | 5.513 RON | 1.450.980 RON | 916.256 RON | 1.013.386 RON | 408.262 RON | 16 |
| 2012 | 1.230.766 RON | 4.002 RON | 1.012.934 RON | 1.081.973 RON | 474.509 RON | 402.748 RON | 11 |
| 2011 | 1.520.568 RON | 45.074 RON | 484.547 RON | 903.259 RON | 191.234 RON | 398.746 RON | 11 |
| 2010 | 1.577.403 RON | 31.386 RON | 450.148 RON | 978.033 RON | 107.388 RON | 353.673 RON | 7 |
| 2009 | 932.077 RON | 144 RON | 1.294.142 RON | 1.273.728 RON | 342.701 RON | 322.287 RON | 7 |
| 2008 | 1.636.512 RON | 10.814 RON | 850.836 RON | 663.955 RON | 506.116 RON | 322.142 RON | 8 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 956.778 RON | 1.542.779 RON | 1.182.035 RON | 1.701.033 RON | 1.813.045 RON | 1.385.403 RON | 2.637.288 RON | 2.652.392 RON | 1.796.497 RON | 2.163.703 RON | 1.877.800 RON | 3.513.069 RON | 1.665.289 RON | 1.230.766 RON | 1.520.568 RON | 1.577.403 RON | 932.077 RON | 1.636.512 RON |
| Venituri totale | 1.078.807 RON | 1.424.746 RON | 1.275.813 RON | 1.966.955 RON | 1.731.228 RON | 1.581.497 RON | 2.707.994 RON | 2.422.222 RON | 1.910.791 RON | 2.040.496 RON | 2.055.867 RON | 3.651.726 RON | 1.754.722 RON | 1.410.157 RON | 1.652.347 RON | 1.666.245 RON | 945.381 RON | 1.625.704 RON |
| Cheltuieli totale | 1.075.804 RON | 1.412.151 RON | 1.266.519 RON | 1.941.858 RON | 1.726.325 RON | 1.558.435 RON | 2.620.412 RON | 2.394.557 RON | 1.878.508 RON | 1.986.959 RON | 1.817.847 RON | 3.602.742 RON | 1.746.341 RON | 1.405.169 RON | 1.598.362 RON | 1.626.045 RON | 930.574 RON | 1.612.337 RON |
| Profit brut | 3.003 RON | 12.595 RON | 9.294 RON | 25.097 RON | 4.903 RON | 23.062 RON | 87.582 RON | 27.665 RON | 32.283 RON | 53.537 RON | 238.020 RON | 48.984 RON | 8.381 RON | 4.988 RON | 53.985 RON | 40.200 RON | 14.807 RON | 13.367 RON |
| Profit net | 2.093 RON | 10.099 RON | 5.586 RON | 21.309 RON | 2.530 RON | 18.772 RON | 72.553 RON | 23.522 RON | 26.171 RON | 44.449 RON | 202.797 RON | 37.795 RON | 5.513 RON | 4.002 RON | 45.074 RON | 31.386 RON | 144 RON | 10.814 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 2.195.688 RON | 2.220.889 RON | 2.051.408 RON | 2.035.700 RON | 1.664.019 RON | 1.645.763 RON | 996.375 RON | 1.012.382 RON | 1.230.033 RON | 1.550.334 RON | 1.726.877 RON | 820.820 RON | 916.256 RON | 1.081.973 RON | 903.259 RON | 978.033 RON | 1.273.728 RON | 663.955 RON |
| Active circulante | 1.592.254 RON | 1.314.163 RON | 1.827.616 RON | 1.309.042 RON | 1.270.547 RON | 1.158.716 RON | 2.007.786 RON | 1.889.656 RON | 1.818.249 RON | 1.389.351 RON | 1.493.809 RON | 1.400.028 RON | 1.013.386 RON | 474.509 RON | 191.234 RON | 107.388 RON | 342.701 RON | 506.116 RON |
| Stocuri | 1.131.023 RON | 884.761 RON | 1.147.031 RON | 638.115 RON | 520.982 RON | 653.219 RON | 189.992 RON | 157.279 RON | 364.933 RON | 435.922 RON | 635.365 RON | 665.731 RON | 878.361 RON | 321.135 RON | 110.270 RON | 40.847 RON | 217.176 RON | 341.904 RON |
| Creante | 428.479 RON | 333.907 RON | 663.578 RON | 663.570 RON | 694.951 RON | 492.750 RON | 1.624.179 RON | 1.336.043 RON | 985.581 RON | 797.224 RON | 326.883 RON | 358.063 RON | 121.172 RON | 143.016 RON | 79.691 RON | 65.504 RON | 124.614 RON | 163.395 RON |
| Casa si conturi la banci | 32.752 RON | 95.495 RON | 17.007 RON | 7.357 RON | 54.614 RON | 12.747 RON | 193.615 RON | 396.334 RON | 467.735 RON | 156.205 RON | 531.561 RON | 376.234 RON | 13.853 RON | 10.358 RON | 1.273 RON | 1.037 RON | 911 RON | 817 RON |
| Cheltuieli in avans | 16.752 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.907 RON |
| Datorii totale | 1.400.475 RON | 1.100.958 RON | 1.446.714 RON | 918.018 RON | 529.152 RON | 401.594 RON | 620.048 RON | 590.478 RON | 760.245 RON | 677.819 RON | 1.003.269 RON | 206.229 RON | 1.450.980 RON | 1.012.934 RON | 484.547 RON | 450.148 RON | 1.294.142 RON | 850.836 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 70.400 RON | 140.800 RON | 211.200 RON | 281.600 RON | — | — |
| Capitaluri proprii | 2.404.219 RON | 2.434.094 RON | 2.432.310 RON | 2.426.724 RON | 2.405.414 RON | 2.402.885 RON | 2.384.113 RON | 2.311.560 RON | 2.288.037 RON | 2.261.866 RON | 2.217.417 RON | 2.014.619 RON | 408.262 RON | 402.748 RON | 398.746 RON | 353.673 RON | 322.287 RON | 322.142 RON |
| Capital subscris varsat | 1.784.000 RON | 1.784.000 RON | 1.784.000 RON | 1.784.000 RON | 1.784.000 RON | 1.784.000 RON | 1.784.000 RON | 1.784.000 RON | 1.784.000 RON | 1.784.000 RON | 1.784.000 RON | 1.784.000 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 7 | 8 | 8 | 10 | 11 | 13 | 15 | 12 | 11 | 11 | 15 | 16 | 16 | 11 | 11 | 7 | 7 | 8 |
49 de contracte atribuite, in valoare de 1.495.254 lei
In valoarea licitatiilor intra si plafoanele acordurilor-cadru: bani promisi, nu incasati. Defalcarea pe feluri de achizitie e in pagina de contracte.
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 681.986 lei.
Achizitii directe
25 de contracte
681.961 lei
Licitatii publice
20 de contracte
740.131 lei
Achizitii offline
4 contracte
73.162 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 11:29).