ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoană | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.787.501 RON | 58.597 RON | 1.176.337 RON | 1.070.579 RON | 1.082.772 RON | 946.593 RON | 6 |
| 2024 | 4.333.793 RON | 65.497 RON | 1.584.716 RON | 936.823 RON | 1.566.310 RON | 887.996 RON | 6 |
| 2023 | 3.924.164 RON | 44.269 RON | 1.206.253 RON | 710.487 RON | 1.350.687 RON | 824.500 RON | 6 |
| 2022 | 3.394.050 RON | 15.655 RON | 1.606.502 RON | 536.750 RON | 1.880.404 RON | 780.231 RON | 6 |
| 2021 | 3.335.184 RON | 12.376 RON | 1.587.334 RON | 598.239 RON | 1.759.203 RON | 764.576 RON | 5 |
| 2020 | 3.179.039 RON | 22.539 RON | 809.545 RON | 608.075 RON | 957.422 RON | 752.200 RON | 5 |
| 2019 | 3.927.673 RON | 31.317 RON | 1.129.420 RON | 607.649 RON | 1.281.853 RON | 729.661 RON | 7 |
| 2018 | 4.012.330 RON | 28.741 RON | 1.101.477 RON | 670.775 RON | 1.145.818 RON | 684.695 RON | 7 |
| 2017 | 3.788.522 RON | 22.817 RON | 904.082 RON | 597.130 RON | 700.463 RON | 363.090 RON | 7 |
| 2016 | 4.300.460 RON | 48.547 RON | 1.046.469 RON | 620.645 RON | 796.518 RON | 340.273 RON | 7 |
| 2015 | 3.863.046 RON | 45.155 RON | 984.551 RON | 651.280 RON | 636.183 RON | 302.912 RON | — |
| 2014 | 2.577.514 RON | 28.502 RON | 1.038.249 RON | 478.515 RON | 817.491 RON | 257.756 RON | 8 |
| 2013 | 2.913.950 RON | 21.056 RON | 781.108 RON | 373.949 RON | 636.415 RON | 229.254 RON | 8 |
| 2012 | 2.565.096 RON | 11.666 RON | 695.343 RON | 151.597 RON | 748.520 RON | 204.774 RON | 8 |
| 2011 | 2.545.067 RON | 23.165 RON | 797.172 RON | 190.443 RON | 828.217 RON | 221.488 RON | 8 |
| 2010 | 2.875.307 RON | 25.086 RON | 1.010.425 RON | 382.242 RON | 826.506 RON | 198.323 RON | 10 |
| 2009 | 3.331.988 RON | 34.468 RON | 1.440.576 RON | 752.171 RON | 861.642 RON | 173.237 RON | 12 |
| 2008 | 3.689.703 RON | 17.261 RON | 1.568.101 RON | 1.217.126 RON | 875.708 RON | 524.733 RON | 12 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 3.787.501 RON | 4.333.793 RON | 3.924.164 RON | 3.394.050 RON | 3.335.184 RON | 3.179.039 RON | 3.927.673 RON | 4.012.330 RON | 3.788.522 RON | 4.300.460 RON | 3.863.046 RON | 2.577.514 RON | 2.913.950 RON | 2.565.096 RON | 2.545.067 RON | 2.875.307 RON | 3.331.988 RON | 3.689.703 RON |
| Venituri totale | 3.788.053 RON | 4.536.907 RON | 3.952.771 RON | 3.398.858 RON | 3.363.911 RON | 3.194.381 RON | 3.947.770 RON | 4.061.069 RON | 3.793.220 RON | 4.330.509 RON | 3.928.746 RON | 2.608.547 RON | 2.914.896 RON | 2.565.101 RON | 2.696.067 RON | 2.881.855 RON | 3.350.115 RON | 3.903.501 RON |
| Cheltuieli totale | 3.718.295 RON | 4.458.935 RON | 3.900.070 RON | 3.380.221 RON | 3.349.209 RON | 3.167.549 RON | 3.910.488 RON | 4.026.853 RON | 3.766.057 RON | 4.272.715 RON | 3.879.603 RON | 2.574.616 RON | 2.890.471 RON | 2.551.213 RON | 2.668.490 RON | 2.849.406 RON | 3.309.082 RON | 3.881.527 RON |
| Profit brut | 69.758 RON | 77.972 RON | 52.701 RON | 18.637 RON | 14.702 RON | 26.832 RON | 37.282 RON | 34.216 RON | 27.163 RON | 57.794 RON | 49.143 RON | 33.931 RON | 24.425 RON | 13.888 RON | 27.577 RON | 32.449 RON | 41.033 RON | 21.974 RON |
| Profit net | 58.597 RON | 65.497 RON | 44.269 RON | 15.655 RON | 12.376 RON | 22.539 RON | 31.317 RON | 28.741 RON | 22.817 RON | 48.547 RON | 45.155 RON | 28.502 RON | 21.056 RON | 11.666 RON | 23.165 RON | 25.086 RON | 34.468 RON | 17.261 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 1.070.579 RON | 936.823 RON | 710.487 RON | 536.750 RON | 598.239 RON | 608.075 RON | 607.649 RON | 670.775 RON | 597.130 RON | 620.645 RON | 651.280 RON | 478.515 RON | 373.949 RON | 151.597 RON | 190.443 RON | 382.242 RON | 752.171 RON | 1.217.126 RON |
| Active circulante | 1.082.772 RON | 1.566.310 RON | 1.350.687 RON | 1.880.404 RON | 1.759.203 RON | 957.422 RON | 1.281.853 RON | 1.145.818 RON | 700.463 RON | 796.518 RON | 636.183 RON | 817.491 RON | 636.415 RON | 748.520 RON | 828.217 RON | 826.506 RON | 861.642 RON | 875.708 RON |
| Stocuri | 1.030.146 RON | 1.407.356 RON | 1.204.081 RON | 1.701.539 RON | 1.525.585 RON | 718.266 RON | 1.261.334 RON | 1.100.979 RON | 659.184 RON | 757.013 RON | 570.875 RON | 322.510 RON | 270.168 RON | 721.856 RON | 774.525 RON | 732.479 RON | 811.211 RON | 795.537 RON |
| Creante | 597 RON | 14.924 RON | 50.250 RON | 152.205 RON | 188.383 RON | 231.252 RON | 3.004 RON | 40.839 RON | 22.411 RON | 0 RON | 6.774 RON | 452.222 RON | 275.666 RON | 51.616 RON | 47.622 RON | 91.618 RON | 35.472 RON | 70.805 RON |
| Casa si conturi la banci | 52.029 RON | 144.030 RON | 96.356 RON | 26.660 RON | 45.235 RON | 7.904 RON | 17.515 RON | 4.000 RON | 18.868 RON | 39.505 RON | 58.534 RON | 42.759 RON | 90.581 RON | -24.952 RON | 6.070 RON | 2.409 RON | 14.959 RON | 9.366 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | 24.889 RON | 26.669 RON | — | — | — | — | — | 344.648 RON | 256.000 RON | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 1.176.337 RON | 1.584.716 RON | 1.206.253 RON | 1.606.502 RON | 1.587.334 RON | 809.545 RON | 1.129.420 RON | 1.101.477 RON | 904.082 RON | 1.046.469 RON | 984.551 RON | 1.038.249 RON | 781.108 RON | 695.343 RON | 797.172 RON | 1.010.425 RON | 1.440.576 RON | 1.568.101 RON |
| Provizioane | 30.421 RON | 30.421 RON | 30.421 RON | 30.421 RON | 30.421 RON | 30.421 RON | 30.421 RON | 30.421 RON | 30.421 RON | 30.421 RON | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 344.649 RON | 256.002 RON | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 946.593 RON | 887.996 RON | 824.500 RON | 780.231 RON | 764.576 RON | 752.200 RON | 729.661 RON | 684.695 RON | 363.090 RON | 340.273 RON | 302.912 RON | 257.756 RON | 229.254 RON | 204.774 RON | 221.488 RON | 198.323 RON | 173.237 RON | 524.733 RON |
| Capital subscris varsat | 300.000 RON | 300.000 RON | 300.000 RON | 300.000 RON | 300.000 RON | 300.000 RON | 300.000 RON | 300.000 RON | 12.000 RON | 12.000 RON | — | 12.000 RON | 12.000 RON | 11.968 RON | 11.968 RON | 11.968 RON | 11.968 RON | 11.658 RON |
| Nr. mediu salariati | 6 | 6 | 6 | 6 | 5 | 5 | 7 | 7 | 7 | 7 | — | 8 | 8 | 8 | 8 | 10 | 12 | 12 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
77 de contracte atribuite, in valoare de 131.520 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 121.423 lei.
Achizitii directe
71 de contracte
121.352 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
6 contracte
10.168 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 13:29).