| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 RON | 340 RON | — | 752 RON | 412 RON | — |
| 2024 | — | 42.204 RON | 340 RON | — | 752 RON | 412 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri |
| — |
| 2023 | — | -70.229 RON | 129.730 RON | 93.914 RON | 5.544 RON | -106.437 RON | 0 |
| 2022 | 469.822 RON | -74.604 RON | 89.710 RON | 121.729 RON | 18.331 RON | -35.735 RON | 5 |
| 2021 | 651.814 RON | 103.649 RON | 39.547 RON | 125.754 RON | 129.799 RON | 103.869 RON | 6 |
| 2020 | 331.645 RON | 16.357 RON | 32.141 RON | 143.913 RON | 32.786 RON | 14.435 RON | 5 |
| 2019 | — | -2.142 RON | 13.271 RON | — | 191.565 RON | -1.922 RON | — |
| — |
| — |
| — |
| 469.822 RON |
| 651.814 RON |
| 331.645 RON |
| — |
| Venituri totale | 0 RON | 138.065 RON | 17.986 RON | 493.654 RON | 730.328 RON | 429.299 RON | 8.872 RON |
| Cheltuieli totale | — | 95.521 RON | 88.215 RON | 563.559 RON | 620.157 RON | 410.811 RON | 11.014 RON |
| Profit brut | 0 RON | 42.544 RON | 0 RON | 0 RON | 110.171 RON | 18.488 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 70.229 RON | 69.905 RON | 0 RON | 0 RON | 2.142 RON |
| Profit net | 0 RON | 42.204 RON | 0 RON | 0 RON | 103.649 RON | 16.357 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 70.229 RON | 74.604 RON | 0 RON | 0 RON | 2.142 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | 93.914 RON | 121.729 RON | 125.754 RON | 143.913 RON | — |
| Active circulante | 752 RON | 752 RON | 5.544 RON | 18.331 RON | 129.799 RON | 32.786 RON | 191.565 RON |
| Stocuri | — | — | — | 4.170 RON | 1.954 RON | 3.317 RON | — |
| Creante | 752 RON | 752 RON | 5.179 RON | 2.989 RON | 70.156 RON | 16.356 RON | 189.848 RON |
| Casa si conturi la banci | — | — | 365 RON | 11.172 RON | 57.689 RON | 13.113 RON | 1.717 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | — | 8.066 RON | — | — | — |
| Datorii totale | 340 RON | 340 RON | 129.730 RON | 89.710 RON | 39.547 RON | 32.141 RON | 13.271 RON |
| Venituri in avans | — | — | 76.165 RON | 94.151 RON | 112.137 RON | 130.123 RON | 180.216 RON |
| Capitaluri proprii | 412 RON | 412 RON | -106.437 RON | -35.735 RON | 103.869 RON | 14.435 RON | -1.922 RON |
| Capital subscris varsat | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | 0 | 5 | 6 | 5 | — |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC
ONRC
ANAF
ANAF · 30.06.2026
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 91% |
| persoană | 9% |
| 2 deținători în act |
| 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.