ONRC
ONRC
ANAF
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 1.822.336 RON | 1.461.669 RON | 142.047 RON | 4.900 RON | 1.799.056 RON | 1.461.909 RON | 1 |
| 2022 | 2.699.452 RON | 2.009.629 RON | 34.494 RON | 9.800 RON | 1.761.830 RON | 1.737.136 RON | 1 |
| 2021 | 3.558.500 RON | 2.892.881 RON | 455.294 RON | — | 589.006 RON | 133.712 RON | 1 |
| 2020 | 325.000 RON | 308.855 RON | 16.193 RON | — | 16.433 RON | 240 RON | — |
| 2019 | 6.350 RON | 6.240 RON | 0 RON | — | 6.440 RON | 6.440 RON | — |
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.822.336 RON | 2.699.452 RON | 3.558.500 RON | 325.000 RON | 6.350 RON |
| Venituri totale | 1.822.336 RON | 2.699.452 RON | 3.558.461 RON | 325.000 RON | 6.350 RON |
| Cheltuieli totale | 342.444 RON | 662.354 RON | 592.316 RON | 6.395 RON | 110 RON |
| Profit brut | 1.479.892 RON | 2.037.098 RON | 2.966.145 RON | 318.605 RON | 6.240 RON |
| Profit net | 1.461.669 RON | 2.009.629 RON | 2.892.881 RON | 308.855 RON | 6.240 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 4.900 RON | 9.800 RON | — | — | — |
| Active circulante | 1.799.056 RON | 1.761.830 RON | 589.006 RON | 16.433 RON | 6.440 RON |
| Stocuri | — | 58.606 RON | 43.556 RON | 367 RON | — |
| Creante | 1.792.596 RON | 1.561.301 RON | 268.300 RON | — | 3.178 RON |
| Casa si conturi la banci | 6.460 RON | 141.923 RON | 277.150 RON | 16.066 RON | 3.262 RON |
| Datorii totale | 142.047 RON | 34.494 RON | 455.294 RON | 16.193 RON | 0 RON |
| Venituri in avans | 200.000 RON | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 1.461.909 RON | 1.737.136 RON | 133.712 RON | 240 RON | 6.440 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | — | — |