ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 491.989 RON | 1.058.334 RON | 380.806 RON | 1.634.712 RON | 547.592 RON | 1.809.884 RON | 1 |
| 2024 | 513.568 RON | 826.092 RON | 776.103 RON | 1.225.129 RON | 601.014 RON | 1.051.550 RON | 1 |
| 2023 | 484.000 RON | 1.759.345 RON | 55.028 RON | 815.852 RON | 1.756.228 RON | 2.518.937 RON | 1 |
| 2022 | 1.251.416 RON | 1.074.194 RON | 317.059 RON | 171.790 RON | 1.217.580 RON | 1.074.434 RON | 1 |
| 2021 | 378.950 RON | 231.667 RON | 90.952 RON | 166.876 RON | 624.808 RON | 667.653 RON | 1 |
| 2020 | 214.327 RON | 599.424 RON | 32.591 RON | 77.003 RON | 562.469 RON | 599.624 RON | 1 |
| 2019 | 145.765 RON | 71.623 RON | 52.592 RON | 23.789 RON | 100.581 RON | 71.823 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 491.989 RON | 513.568 RON | 484.000 RON | 1.251.416 RON | 378.950 RON | 214.327 RON | 145.765 RON |
| Venituri totale | 1.591.364 RON | 1.229.842 RON | 2.092.355 RON | 1.365.314 RON | 432.471 RON | 741.692 RON | 145.765 RON |
| Cheltuieli totale | 412.021 RON | 366.485 RON | 302.381 RON | 280.343 RON | 197.377 RON | 136.415 RON | 72.752 RON |
| Profit brut | 1.179.343 RON | 863.357 RON | 1.789.974 RON | 1.084.971 RON | 235.094 RON | 605.277 RON | 73.013 RON |
| Profit net | 1.058.334 RON | 826.092 RON | 1.759.345 RON | 1.074.194 RON | 231.667 RON | 599.424 RON | 71.623 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 1.634.712 RON | 1.225.129 RON | 815.852 RON | 171.790 RON | 166.876 RON | 77.003 RON | 23.789 RON |
| Active circulante | 547.592 RON | 601.014 RON | 1.756.228 RON | 1.217.580 RON | 624.808 RON | 562.469 RON | 100.581 RON |
| Creante | 26.328 RON | 597 RON | 165.508 RON | 1.190.817 RON | 618.727 RON | 403.354 RON | 82.000 RON |
| Casa si conturi la banci | 521.264 RON | 600.417 RON | 1.590.720 RON | 26.763 RON | 6.081 RON | 159.115 RON | 18.581 RON |
| Cheltuieli in avans | 8.386 RON | 1.510 RON | 1.885 RON | 2.123 RON | 875 RON | 895 RON | 45 RON |
| Datorii totale | 380.806 RON | 776.103 RON | 55.028 RON | 317.059 RON | 90.952 RON | 32.591 RON | 52.592 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | 33.954 RON | 8.152 RON | — |
| Capitaluri proprii | 1.809.884 RON | 1.051.550 RON | 2.518.937 RON | 1.074.434 RON | 667.653 RON | 599.624 RON | 71.823 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |