ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.222.024 RON | 1.243.334 RON | 59.946 RON | 299.049 RON | 3.512.569 RON | 3.751.672 RON | 1 |
| 2024 | 1.281.554 RON | 1.313.127 RON | 6.058 RON | 344.016 RON | 2.243.920 RON | 2.581.878 RON | 1 |
| 2023 | 1.055.371 RON | 982.798 RON | 52.240 RON | 249.971 RON | 1.222.094 RON | 1.419.825 RON | 1 |
| 2022 | 1.239.963 RON | 1.151.887 RON | 4.509 RON | 5.681 RON | 1.150.955 RON | 1.152.127 RON | 1 |
| 2021 | 1.008.331 RON | 865.481 RON | 80.741 RON | 6.493 RON | 939.929 RON | 865.681 RON | — |
| 2020 | 267.868 RON | 205.049 RON | 10.541 RON | 9.817 RON | 205.973 RON | 205.249 RON | — |
| 2019 | 939.136 RON | 728.448 RON | 78.975 RON | 162 RON | 807.461 RON | 728.648 RON | — |
| 2018 | 262.425 RON | 204.559 RON | 58.053 RON | 247 RON | 262.565 RON | 204.759 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.222.024 RON | 1.281.554 RON | 1.055.371 RON | 1.239.963 RON | 1.008.331 RON | 267.868 RON | 939.136 RON | 262.425 RON |
| Venituri totale | 1.505.092 RON | 1.541.483 RON | 1.141.280 RON | 1.246.148 RON | 1.010.286 RON | 288.207 RON | 941.648 RON | 262.934 RON |
| Cheltuieli totale | 204.651 RON | 191.448 RON | 148.716 RON | 66.689 RON | 114.555 RON | 74.524 RON | 185.004 RON | 50.502 RON |
| Profit brut | 1.300.441 RON | 1.350.035 RON | 992.564 RON | 1.179.459 RON | 895.731 RON | 213.683 RON | 756.644 RON | 212.432 RON |
| Profit net | 1.243.334 RON | 1.313.127 RON | 982.798 RON | 1.151.887 RON | 865.481 RON | 205.049 RON | 728.448 RON | 204.559 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 299.049 RON | 344.016 RON | 249.971 RON | 5.681 RON | 6.493 RON | 9.817 RON | 162 RON | 247 RON |
| Active circulante | 3.512.569 RON | 2.243.920 RON | 1.222.094 RON | 1.150.955 RON | 939.929 RON | 205.973 RON | 807.461 RON | 262.565 RON |
| Stocuri | 0 RON | 184 RON | — | — | — | — | — | — |
| Creante | 392.635 RON | 212.621 RON | 138.822 RON | 924.210 RON | 528.951 RON | 136.325 RON | 169.216 RON | 160.267 RON |
| Casa si conturi la banci | 3.119.934 RON | 2.031.115 RON | 1.083.272 RON | 226.745 RON | 410.978 RON | 69.648 RON | 638.245 RON | 102.298 RON |
| Datorii totale | 59.946 RON | 6.058 RON | 52.240 RON | 4.509 RON | 80.741 RON | 10.541 RON | 78.975 RON | 58.053 RON |
| Capitaluri proprii | 3.751.672 RON | 2.581.878 RON | 1.419.825 RON | 1.152.127 RON | 865.681 RON | 205.249 RON | 728.648 RON | 204.759 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — |