| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 85.910 RON | -357.299 RON | 459.510 RON | 963 RON | 85.750 RON | -372.797 RON | 1 |
| 2023 | 51.725 RON | -151.054 RON | 479.852 RON | 153.639 RON | 310.715 RON |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri |
| -15.498 RON |
| 1 |
| 2022 | 43.717 RON | 45.848 RON | 438.568 RON | 207.049 RON | 457.563 RON | 226.044 RON | 1 |
| 2021 | 60.973 RON | 173.021 RON | 311.822 RON | 221.999 RON | 274.897 RON | 185.074 RON | — |
| 2020 | 80.038 RON | 11.653 RON | 231.318 RON | 176.647 RON | 66.924 RON | 12.253 RON | — |
| 2019 | — | 934 RON | 188.726 RON | 151.716 RON | 37.410 RON | 400 RON | — |
| 2018 | — | -934 RON | 3.100 RON | — | 2.366 RON | -734 RON | — |
| 85.910 RON |
| 51.725 RON |
| 43.717 RON |
| 60.973 RON |
| 80.038 RON |
| — |
| — |
| Venituri totale | 90.427 RON | -3.765 RON | 211.968 RON | 270.710 RON | 80.518 RON | 14.847 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 447.726 RON | 146.819 RON | 165.368 RON | 96.079 RON | 66.617 RON | 13.913 RON | 934 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 46.600 RON | 174.631 RON | 13.901 RON | 934 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 357.299 RON | 150.584 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 934 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 45.848 RON | 173.021 RON | 11.653 RON | 934 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 357.299 RON | 151.054 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 934 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 963 RON | 153.639 RON | 207.049 RON | 221.999 RON | 176.647 RON | 151.716 RON | — |
| Active circulante | 85.750 RON | 310.715 RON | 457.563 RON | 274.897 RON | 66.924 RON | 37.410 RON | 2.366 RON |
| Stocuri | — | 274.943 RON | 417.207 RON | 233.670 RON | 28.607 RON | 3.595 RON | — |
| Creante | 59.275 RON | 13.056 RON | 38.266 RON | 16.122 RON | 37.514 RON | 33.115 RON | 2.000 RON |
| Casa si conturi la banci | 26.475 RON | 22.716 RON | 2.090 RON | 25.105 RON | 803 RON | 700 RON | 366 RON |
| Datorii totale | 459.510 RON | 479.852 RON | 438.568 RON | 311.822 RON | 231.318 RON | 188.726 RON | 3.100 RON |
| Capitaluri proprii | -372.797 RON | -15.498 RON | 226.044 RON | 185.074 RON | 12.253 RON | 400 RON | -734 RON |
| Capital subscris varsat | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 600 RON | 400 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — |
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2025
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanăadministrator |
| 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.