ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Afisate primele 50. Pagina persoanei le arata pe toate.
Afisate primele 50. Pagina persoanei le arata pe toate.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 4% |
| persoană | 39,49% |
| firmă | 39,49% |
| firmă | 17% |
| firmă | 0,02% |
| 5 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8.523.150 RON | -8.643.644 RON | 353.316.004 RON | 335.458.638 RON | 56.447.538 RON | -6.599.387 RON | 1 |
| 2024 | — | 904.051 RON | 239.051.905 RON | 197.739.932 RON | 89.724.738 RON | 2.044.257 RON | 1 |
| 2023 | — | -9.155 RON | 4.871.473 RON | 4.986.458 RON | 814.903 RON | 930.005 RON | 1 |
| 2022 | — | -11.032 RON | 3.277.105 RON | 3.599.062 RON | 617.203 RON | 939.160 RON | 0 |
| 2021 | — | -13.560 RON | 1.058.456 RON | 914.620 RON | 149.228 RON | 5.392 RON | — |
| 2020 | — | -5.411 RON | 161.345 RON | 274.706 RON | 4.581 RON | -10.047 RON | — |
| 2019 | — | -5.386 RON | 9.112 RON | 130.263 RON | 2.202 RON | -4.636 RON | — |
| 2018 | — | -250 RON | 8.542 RON | 129.507 RON | 7.774 RON | 750 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 8.523.150 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Venituri totale | 25.959.598 RON | 3.719.986 RON | 287.738 RON | 62.055 RON | 127.989 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 33.521.864 RON | 2.677.824 RON | 296.893 RON | 73.087 RON | 137.709 RON | 5.411 RON | 5.386 RON | 250 RON |
| Profit brut | 0 RON | 1.042.162 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 7.562.266 RON | 0 RON | 9.155 RON | 11.032 RON | 9.720 RON | 5.411 RON | 5.386 RON | 250 RON |
| Profit net | 0 RON | 904.051 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 8.643.644 RON | 0 RON | 9.155 RON | 11.032 RON | 13.560 RON | 5.411 RON | 5.386 RON | 250 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 335.458.638 RON | 197.739.932 RON | 4.986.458 RON | 3.599.062 RON | 914.620 RON | 274.706 RON | 130.263 RON | 129.507 RON |
| Active circulante | 56.447.538 RON | 89.724.738 RON | 814.903 RON | 617.203 RON | 149.228 RON | 4.581 RON | 2.202 RON | 7.774 RON |
| Creante | 56.088.640 RON | 81.016.690 RON | 750.092 RON | 577.202 RON | 127.782 RON | — | 686 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 358.898 RON | 8.708.048 RON | 64.811 RON | 40.001 RON | 21.446 RON | 4.581 RON | 1.516 RON | 7.774 RON |
| Cheltuieli in avans | 2.299.721 RON | 1.439.492 RON | 117 RON | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 353.316.004 RON | 239.051.905 RON | 4.871.473 RON | 3.277.105 RON | 1.058.456 RON | 161.345 RON | 9.112 RON | 8.542 RON |
| Venituri in avans | 47.489.280 RON | 47.808.000 RON | — | — | — | 127.989 RON | 127.989 RON | 127.989 RON |
| Capitaluri proprii | -6.599.387 RON | 2.044.257 RON | 930.005 RON | 939.160 RON | 5.392 RON | -10.047 RON | -4.636 RON | 750 RON |
| Capital subscris varsat | 1.185.000 RON | 1.185.000 RON | 974.800 RON | 974.800 RON | 30.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 0 | — | — | — | — |