ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanănu mai e administratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Admite cererea de valoare redusă formulate de reclamanta Stockday S.R.L. în contradictoriu cu pârâta FLORENTINA MARKET INVEST S.R.L. Obligă pârâta FLORENTINA MARKET INVEST S.R.L. la plata către reclamanta Stockday S.R.L. a sumei de 3289,20 lei reprezentând debit. Obligă pârâta FLORENTINA MARKET INVEST S.R.L. a plata către reclamanta Stockday S.R.L. a cheltuielilor de judecată în valoare de 200 lei. Executorie de drept. Cu drept de apel în termen de 30 de zile de la comunicare. Cererea de apel se va depune la Judecătoria Giurgiu. Pronunţată astăzi, 09.08.2024, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 524.077 RON | 396.456 RON | 45.161 RON | — | 533.553 RON | 488.392 RON | — |
| 2020 | 43.821 RON | 11.358 RON | 5.076 RON | — | 29.767 RON | 24.691 RON | 1 |
| 2019 | 45.351 RON | 13.312 RON | 1.351 RON | — | 14.684 RON | 13.333 RON | — |
| 2018 | — | -179 RON | 179 RON | — | 200 RON | 21 RON | — |
| Indicator | 2024 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 524.077 RON | 43.821 RON | 45.351 RON | — |
| Venituri totale | 524.077 RON | 43.821 RON | 45.351 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 122.485 RON | 31.367 RON | 30.689 RON | 179 RON |
| Profit brut | 401.592 RON | 12.454 RON | 14.662 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 179 RON |
| Profit net | 396.456 RON | 11.358 RON | 13.312 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 179 RON |
| Active circulante | 533.553 RON | 29.767 RON | 14.684 RON | 200 RON |
| Stocuri | — | 3.547 RON | 168 RON | — |
| Creante | 111.732 RON | 1.287 RON | — | — |
| Casa si conturi la banci | 421.821 RON | 24.933 RON | 14.516 RON | 200 RON |
| Datorii totale | 45.161 RON | 5.076 RON | 1.351 RON | 179 RON |
| Capitaluri proprii | 488.392 RON | 24.691 RON | 13.333 RON | 21 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | 1 | — | — |