INFLUENCE STUDIO S.R.L.
- J40/17361/2018BUCURESTIdin 05.12.2018
- J11/81/2020CARASSEVERINdin 17.02.2020in vigoare
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2024
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 4 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 240 RON | 240 RON | — |
| 2023 | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 240 RON | 240 RON | — |
| 2021 | — | 4 RON | 20 RON | — | 6.062 RON | 6.042 RON | — |
| 2020 | 7.705 RON | 5.798 RON | 17 RON | — | 6.055 RON | 6.038 RON | — |
| 2019 | 36.227 RON | 25.591 RON | 37 RON | — | 25.868 RON | 25.831 RON | — |
| 2018 | 3.966 RON | 3.435 RON | 460 RON | 122 RON | 3.973 RON | 3.635 RON | — |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 0 RON | — | 7.705 RON | 36.227 RON | 3.966 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 84 RON | 7.705 RON | 36.227 RON | 3.966 RON |
| Cheltuieli totale | — | — | 77 RON | 1.676 RON | 9.550 RON | 412 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 7 RON | 6.029 RON | 26.677 RON | 3.554 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 4 RON | 5.798 RON | 25.591 RON | 3.435 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | — | — | — | 122 RON |
| Active circulante | 240 RON | 240 RON | 6.062 RON | 6.055 RON | 25.868 RON | 3.973 RON |
| Casa si conturi la banci | 240 RON | 240 RON | 6.062 RON | 6.055 RON | 25.868 RON | 3.973 RON |
| Datorii totale | 0 RON | 0 RON | 20 RON | 17 RON | 37 RON | 460 RON |
| Capitaluri proprii | 240 RON | 240 RON | 6.042 RON | 6.038 RON | 25.831 RON | 3.635 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |