NORDIC ZEN S.R.L.
- J40/17387/2018BUCURESTIdin 05.12.2018
- J23/137/2020ILFOVdin 16.01.2020
- J8/643/2022BRASOVdin 03.03.2022in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 9 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 10.311 RON | -4.346 RON | 774 RON | 3.240 RON | 54 RON | 2.520 RON | 1 |
| 2024 | 43.017 RON | 4.407 RON | 877 RON | 6.775 RON | 968 RON | 6.866 RON | 1 |
| 2023 | 82.306 RON | -789 RON | 768 RON | 10.933 RON | 5.881 RON | 16.046 RON | 1 |
| 2021 | 190.614 RON | 4.169 RON | 10.678 RON | 1.422 RON | 5.000 RON | -4.019 RON | 1 |
| 2020 | 153.406 RON | -4.808 RON | 20.491 RON | 2.489 RON | 9.814 RON | -8.188 RON | 1 |
| 2019 | 7.254 RON | -3.580 RON | 6.669 RON | — | 3.289 RON | -3.380 RON | — |
| 2018 | — | 0 RON | 0 RON | — | 200 RON | 200 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 10.311 RON | 43.017 RON | 82.306 RON | 190.614 RON | 153.406 RON | 7.254 RON | — |
| Venituri totale | 10.311 RON | 43.018 RON | 96.672 RON | 191.494 RON | 153.408 RON | 7.254 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 14.657 RON | 37.828 RON | 97.461 RON | 181.533 RON | 153.735 RON | 10.617 RON | — |
| Profit brut | 0 RON | 5.190 RON | 0 RON | 9.961 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 4.346 RON | 0 RON | 789 RON | 0 RON | 327 RON | 3.363 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 4.407 RON | 0 RON | 4.169 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 4.346 RON | 0 RON | 789 RON | 0 RON | 4.808 RON | 3.580 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 3.240 RON | 6.775 RON | 10.933 RON | 1.422 RON | 2.489 RON | — | — |
| Active circulante | 54 RON | 968 RON | 5.881 RON | 5.000 RON | 9.814 RON | 3.289 RON | 200 RON |
| Stocuri | — | — | 250 RON | 2.170 RON | 3.032 RON | 1.753 RON | — |
| Creante | 94 RON | 94 RON | 877 RON | 2.586 RON | 3.939 RON | 625 RON | — |
| Casa si conturi la banci | -40 RON | 874 RON | 4.754 RON | 244 RON | 2.843 RON | 911 RON | 200 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | — | 237 RON | — | — | — |
| Datorii totale | 774 RON | 877 RON | 768 RON | 10.678 RON | 20.491 RON | 6.669 RON | 0 RON |
| Capitaluri proprii | 2.520 RON | 6.866 RON | 16.046 RON | -4.019 RON | -8.188 RON | -3.380 RON | 200 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — |