ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.500 RON | -3.946 RON | 72.875 RON | 57.598 RON | 3.208 RON | -100.800 RON | 0 |
| 2024 | 13.100 RON | 8.822 RON | 72.625 RON | 79.005 RON | 3.657 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri |
| -96.854 RON |
| — |
| 2023 | 900 RON | 35 RON | 71.862 RON | 87.407 RON | 3.830 RON | -105.676 RON | — |
| 2022 | 3.500 RON | -1.425 RON | 71.753 RON | 105.186 RON | 4.067 RON | -105.711 RON | — |
| 2021 | 16.000 RON | 10.927 RON | 84.811 RON | 132.741 RON | 17.928 RON | -104.285 RON | 3 |
| 2020 | 2.600 RON | -75.570 RON | 84.523 RON | 161.185 RON | 8.126 RON | -115.212 RON | 3 |
| 2019 | — | -39.842 RON | 230.537 RON | 189.629 RON | 201.266 RON | -39.642 RON | 3 |
| 1.500 RON |
| 13.100 RON |
| 900 RON |
| 3.500 RON |
| 16.000 RON |
| 2.600 RON |
| — |
| Venituri totale | 19.660 RON | 31.260 RON | 19.060 RON | 30.432 RON | 113.357 RON | 14.464 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 23.606 RON | 20.758 RON | 19.018 RON | 31.752 RON | 101.940 RON | 90.011 RON | 39.842 RON |
| Profit brut | 0 RON | 10.502 RON | 42 RON | 0 RON | 11.417 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 3.946 RON | 0 RON | 0 RON | 1.320 RON | 0 RON | 75.547 RON | 39.842 RON |
| Profit net | 0 RON | 8.822 RON | 35 RON | 0 RON | 10.927 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 3.946 RON | 0 RON | 0 RON | 1.425 RON | 0 RON | 75.570 RON | 39.842 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 57.598 RON | 79.005 RON | 87.407 RON | 105.186 RON | 132.741 RON | 161.185 RON | 189.629 RON |
| Active circulante | 3.208 RON | 3.657 RON | 3.830 RON | 4.067 RON | 17.928 RON | 8.126 RON | 201.266 RON |
| Creante | 83 RON | 83 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.505 RON | 0 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 3.125 RON | 3.574 RON | 1.830 RON | 2.067 RON | 15.423 RON | 8.126 RON | 201.266 RON |
| Datorii totale | 72.875 RON | 72.625 RON | 71.862 RON | 71.753 RON | 84.811 RON | 84.523 RON | 230.537 RON |
| Venituri in avans | 88.731 RON | 106.891 RON | 125.051 RON | 143.211 RON | 170.143 RON | 200.000 RON | 200.000 RON |
| Capitaluri proprii | -100.800 RON | -96.854 RON | -105.676 RON | -105.711 RON | -104.285 RON | -115.212 RON | -39.642 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | — | — | 3 | 3 | 3 |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.