NFS AUTOMOTIVE S.R.L.
- J52/1020/2018GIURGIUdin 14.12.2018
- J2019002761237ILFOVdin 24.06.2019in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Hala C2 la nivel Parter
sat Afumaţi, şos. Bucureşti - Urziceni, nr. 39 D, parter
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 3 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanănu mai e administrator | 100% |
| persoanăadministratorrevocat în acte, listat în registru | — |
| persoanăadministratorrevocat în acte, listat în registru | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 286.578 RON | 43.737 RON | 33.316 RON | 16.508 RON | 353.276 RON | 332.838 RON | 1 |
| 2024 | 276.636 RON | 115.705 RON | 29.178 RON | 5.165 RON | 317.853 RON | 289.101 RON | 1 |
| 2023 | 244.247 RON | 96.503 RON | 12.518 RON | 9.244 RON | 182.619 RON | 173.396 RON | 1 |
| 2022 | 156.102 RON | -23.542 RON | 22.951 RON | 11.646 RON | 95.356 RON | 76.892 RON | 1 |
| 2021 | 200.735 RON | 83.459 RON | 17.761 RON | 15.948 RON | 110.615 RON | 100.434 RON | — |
| 2020 | 158.723 RON | 33.282 RON | 18.387 RON | 19.965 RON | 24.975 RON | 16.975 RON | 1 |
| 2019 | 196.209 RON | -16.088 RON | 54.255 RON | 4.875 RON | 33.053 RON | -16.327 RON | — |
| 2018 | — | -439 RON | 500 RON | — | 261 RON | -239 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 286.578 RON | 276.636 RON | 244.247 RON | 156.102 RON | 200.735 RON | 158.723 RON | 196.209 RON | — |
| Venituri totale | 288.649 RON | 284.251 RON | 248.607 RON | 156.106 RON | 202.782 RON | 158.824 RON | 196.209 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 242.464 RON | 166.141 RON | 149.753 RON | 177.120 RON | 114.228 RON | 121.375 RON | 206.412 RON | 439 RON |
| Profit brut | 46.185 RON | 118.110 RON | 98.854 RON | 0 RON | 88.554 RON | 37.449 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 21.014 RON | 0 RON | 0 RON | 10.203 RON | 439 RON |
| Profit net | 43.737 RON | 115.705 RON | 96.503 RON | 0 RON | 83.459 RON | 33.282 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 23.542 RON | 0 RON | 0 RON | 16.088 RON | 439 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 16.508 RON | 5.165 RON | 9.244 RON | 11.646 RON | 15.948 RON | 19.965 RON | 4.875 RON | — |
| Active circulante | 353.276 RON | 317.853 RON | 182.619 RON | 95.356 RON | 110.615 RON | 24.975 RON | 33.053 RON | 261 RON |
| Stocuri | 297.765 RON | 262.165 RON | 146.784 RON | 77.083 RON | 73.232 RON | 18.412 RON | 7.718 RON | — |
| Creante | 12.504 RON | 26.524 RON | 4.463 RON | 9.671 RON | 6.408 RON | 1.558 RON | 12.759 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 43.007 RON | 29.164 RON | 31.372 RON | 8.602 RON | 30.975 RON | 5.005 RON | 12.576 RON | 261 RON |
| Datorii totale | 33.316 RON | 29.178 RON | 12.518 RON | 22.951 RON | 17.761 RON | 18.387 RON | 54.255 RON | 500 RON |
| Venituri in avans | 3.630 RON | 4.739 RON | 5.949 RON | 7.159 RON | 8.368 RON | 9.578 RON | — | — |
| Capitaluri proprii | 332.838 RON | 289.101 RON | 173.396 RON | 76.892 RON | 100.434 RON | 16.975 RON | -16.327 RON | -239 RON |
| Capital subscris varsat | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | — | — |