ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Construcţia C3
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 503.445 RON | 231.652 RON | 291.396 RON | 2.201 RON | 156.226 RON | -131.819 RON | 2 |
| 2024 | 137.089 RON | -110.357 RON | 471.891 RON | — | 107.029 RON | -363.471 RON | 1 |
| 2023 | -196.090 RON | -347.724 RON | 367.435 RON | 8.801 RON | 104.141 RON | -253.114 RON | 1 |
| 2022 | 660.127 RON | -205.098 RON | 324.228 RON | 27.811 RON | 372.537 RON | 94.610 RON | 2 |
| 2021 | 4.506.168 RON | 2.168.656 RON | 696.897 RON | 52.829 RON | 2.849.806 RON | 2.222.896 RON | 1 |
| 2020 | 1.046.157 RON | 187.619 RON | 89.279 RON | 96.511 RON | 713.745 RON | 737.609 RON | 1 |
| 2019 | 847.902 RON | 504.790 RON | 119.855 RON | 65.549 RON | 603.923 RON | 549.990 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 503.445 RON | 137.089 RON | -196.090 RON | 660.127 RON | 4.506.168 RON | 1.046.157 RON | 847.902 RON |
| Venituri totale | 508.000 RON | 138.539 RON | -122.174 RON | 660.470 RON | 4.521.916 RON | 1.066.411 RON | 849.710 RON |
| Cheltuieli totale | 264.091 RON | 247.511 RON | 225.355 RON | 859.756 RON | 2.308.945 RON | 868.828 RON | 336.432 RON |
| Profit brut | 243.909 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.212.971 RON | 197.583 RON | 513.278 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 108.972 RON | 347.529 RON | 199.286 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 231.652 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.168.656 RON | 187.619 RON | 504.790 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 110.357 RON | 347.724 RON | 205.098 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 2.201 RON | — | 8.801 RON | 27.811 RON | 52.829 RON | 96.511 RON | 65.549 RON |
| Active circulante | 156.226 RON | 107.029 RON | 104.141 RON | 372.537 RON | 2.849.806 RON | 713.745 RON | 603.923 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | 14.363 RON | 2.754 RON | 16.396 RON |
| Creante | 41.205 RON | 82.842 RON | 99.972 RON | 328.568 RON | 2.373.546 RON | 560.852 RON | 327.006 RON |
| Casa si conturi la banci | 115.021 RON | 24.187 RON | 4.169 RON | 43.969 RON | 461.897 RON | 150.139 RON | 260.521 RON |
| Cheltuieli in avans | 1.150 RON | 1.391 RON | 1.379 RON | 18.490 RON | 17.158 RON | 16.632 RON | 373 RON |
| Datorii totale | 291.396 RON | 471.891 RON | 367.435 RON | 324.228 RON | 696.897 RON | 89.279 RON | 119.855 RON |
| Capitaluri proprii | -131.819 RON | -363.471 RON | -253.114 RON | 94.610 RON | 2.222.896 RON | 737.609 RON | 549.990 RON |
| Capital subscris varsat | 45.200 RON | 45.200 RON | 45.200 RON | 45.200 RON | 45.200 RON | 45.200 RON | 45.200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 |