TAX RETURN S.R.L.
- ANDIVA LOGISTICS - S.R.L.documentat pana in 2019
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 8 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 3 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.404.217 RON | 6.391 RON | 517.086 RON | 0 RON | -491.620 RON | 305.142 RON | 2 |
| 2024 | 1.365.161 RON | 1.247.636 RON | 455.081 RON | — | 753.832 RON | 298.751 RON | 1 |
| 2023 | 292.429 RON | 202.368 RON | 5.672 RON | — | 5.915 RON | 243 RON | — |
| 2022 | 292.429 RON | 202.368 RON | 5.672 RON | — | 5.915 RON | 243 RON | — |
| 2020 | 294.840 RON | -419.724 RON | 38.887 RON | — | -380.405 RON | -419.292 RON | — |
| 2019 | 71.854 RON | 9.232 RON | 13.668 RON | — | 14.100 RON | 432 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.404.217 RON | 1.365.161 RON | 292.429 RON | 292.429 RON | 294.840 RON | 71.854 RON |
| Venituri totale | 1.405.550 RON | 1.365.223 RON | 293.222 RON | 293.222 RON | 297.588 RON | 71.974 RON |
| Cheltuieli totale | 1.360.847 RON | 82.534 RON | 87.531 RON | 87.531 RON | 708.467 RON | 60.582 RON |
| Profit brut | 44.703 RON | 1.282.689 RON | 205.691 RON | 205.691 RON | 0 RON | 11.392 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 410.879 RON | 0 RON |
| Profit net | 6.391 RON | 1.247.636 RON | 202.368 RON | 202.368 RON | 0 RON | 9.232 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 419.724 RON | 0 RON |
| Active circulante | -491.620 RON | 753.832 RON | 5.915 RON | 5.915 RON | -380.405 RON | 14.100 RON |
| Stocuri | 2.410 RON | — | — | — | — | — |
| Creante | 9.301 RON | 100.429 RON | 0 RON | 0 RON | 82.220 RON | — |
| Casa si conturi la banci | -503.331 RON | 653.403 RON | 5.915 RON | 5.915 RON | -462.625 RON | 14.100 RON |
| Cheltuieli in avans | 1.313.848 RON | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 517.086 RON | 455.081 RON | 5.672 RON | 5.672 RON | 38.887 RON | 13.668 RON |
| Capitaluri proprii | 305.142 RON | 298.751 RON | 243 RON | 243 RON | -419.292 RON | 432 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 1 | — | — | — | — |