CEE ESTATE DEVELOPMENT MANAGEMENT S.R.L.
- J40/18096/2018BUCURESTIdin 20.12.2018
- J2020001666232ILFOVdin 08.05.2020in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 33,34% |
| persoanăfostă | 33,33% |
| persoană | 33,33% |
| firmă | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
| 3 deținători în act · plus 3 deținători pe care actul nu îi numește | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -114.937 RON | 3.654.430 RON | 3.568.764 RON | 180.879 RON | 95.697 RON | 0 |
| 2024 | — | -33.992 RON | 3.469.382 RON | 3.418.203 RON | 261.781 RON | 210.634 RON | — |
| 2023 | — | -45.898 RON | 3.308.455 RON | 3.387.733 RON | 165.347 RON | 244.625 RON | 0 |
| 2022 | — | -26.832 RON | 3.171.751 RON | 3.286.027 RON | 176.247 RON | 290.523 RON | 0 |
| 2021 | 0 RON | -71.737 RON | 3.169.726 RON | 3.255.561 RON | 231.520 RON | 317.355 RON | 0 |
| 2020 | 23.903 RON | -108.233 RON | 3.119.790 RON | 3.088.193 RON | 420.689 RON | 389.092 RON | — |
| 2019 | 569.988 RON | 524.905 RON | 64.484 RON | 18 RON | 589.671 RON | 525.205 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | — | — | — | 0 RON | 23.903 RON | 569.988 RON |
| Venituri totale | 6.444 RON | 9.224 RON | 53.670 RON | 81.685 RON | 11.449 RON | 34.302 RON | 569.988 RON |
| Cheltuieli totale | 121.381 RON | 43.216 RON | 99.568 RON | 108.517 RON | 83.186 RON | 141.889 RON | 27.943 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 542.045 RON |
| Pierdere bruta | 114.937 RON | 33.992 RON | 45.898 RON | 26.832 RON | 71.737 RON | 107.587 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 524.905 RON |
| Pierdere neta | 114.937 RON | 33.992 RON | 45.898 RON | 26.832 RON | 71.737 RON | 108.233 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 3.568.764 RON | 3.418.203 RON | 3.387.733 RON | 3.286.027 RON | 3.255.561 RON | 3.088.193 RON | 18 RON |
| Active circulante | 180.879 RON | 261.781 RON | 165.347 RON | 176.247 RON | 231.520 RON | 420.689 RON | 589.671 RON |
| Creante | 109.830 RON | 79.463 RON | 72.738 RON | 52.192 RON | 45.167 RON | 20.617 RON | 36.800 RON |
| Casa si conturi la banci | 71.049 RON | 182.318 RON | 92.609 RON | 124.055 RON | 186.353 RON | 400.072 RON | 552.871 RON |
| Cheltuieli in avans | 484 RON | 32 RON | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 3.654.430 RON | 3.469.382 RON | 3.308.455 RON | 3.171.751 RON | 3.169.726 RON | 3.119.790 RON | 64.484 RON |
| Capitaluri proprii | 95.697 RON | 210.634 RON | 244.625 RON | 290.523 RON | 317.355 RON | 389.092 RON | 525.205 RON |
| Capital subscris varsat | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 300 RON |