BEST CHOICE SOLUTIONS S.R.L.
- J51/885/2018CALARASIdin 20.12.2018
- J40/6805/2024BUCURESTIdin 29.03.2024in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 3 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorfostă procent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 609.516 RON | 405.731 RON | 113.247 RON | 55.650 RON | 463.568 RON | 405.971 RON | 0 |
| 2024 | 589.123 RON | 451.220 RON | 199.084 RON | 80.383 RON | 569.124 RON | 451.460 RON | 0 |
| 2023 | 292.342 RON | 222.373 RON | 21.013 RON | — | 243.711 RON | 222.613 RON | — |
| 2022 | 229.870 RON | 203.181 RON | 5.557 RON | 0 RON | 209.063 RON | 203.421 RON | 1 |
| 2021 | 82.999 RON | 82.449 RON | 2.149 RON | 4.562 RON | 80.361 RON | 82.689 RON | 0 |
| 2020 | 8.737 RON | 8.030 RON | 400 RON | 9.124 RON | 32.728 RON | 31.773 RON | — |
| 2019 | 25.000 RON | 23.662 RON | 843 RON | 0 RON | 24.586 RON | 23.743 RON | 0 |
| 2018 | — | -119 RON | 384 RON | 265 RON | 200 RON | 81 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 609.516 RON | 589.123 RON | 292.342 RON | 229.870 RON | 82.999 RON | 8.737 RON | 25.000 RON | — |
| Venituri totale | 609.516 RON | 589.214 RON | 292.342 RON | 229.870 RON | 92.593 RON | 8.737 RON | 25.000 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 192.189 RON | 126.580 RON | 67.100 RON | 21.140 RON | 7.713 RON | 440 RON | 575 RON | 119 RON |
| Profit brut | 417.327 RON | 462.634 RON | 225.242 RON | 208.730 RON | 84.880 RON | 8.297 RON | 24.425 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 119 RON |
| Profit net | 405.731 RON | 451.220 RON | 222.373 RON | 203.181 RON | 82.449 RON | 8.030 RON | 23.662 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 119 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 55.650 RON | 80.383 RON | — | 0 RON | 4.562 RON | 9.124 RON | 0 RON | 265 RON |
| Active circulante | 463.568 RON | 569.124 RON | 243.711 RON | 209.063 RON | 80.361 RON | 32.728 RON | 24.586 RON | 200 RON |
| Creante | 431.206 RON | 517.798 RON | 159.629 RON | 48.787 RON | 3.531 RON | 900 RON | 1.250 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 32.362 RON | 51.326 RON | 84.082 RON | 160.276 RON | 76.830 RON | 31.828 RON | 23.336 RON | 200 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 1.037 RON | — | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Datorii totale | 113.247 RON | 199.084 RON | 21.013 RON | 5.557 RON | 2.149 RON | 400 RON | 843 RON | 384 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | 0 RON | 85 RON | 85 RON | 85 RON | 9.679 RON | — | — |
| Capitaluri proprii | 405.971 RON | 451.460 RON | 222.613 RON | 203.421 RON | 82.689 RON | 31.773 RON | 23.743 RON | 81 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | 0 | — | 1 | 0 | — | 0 | — |