PHOTO VIRTUALIS S.R.L.
- J8/3164/2018BRASOVdin 27.12.2018
- J2023000328295PRAHOVAdin 10.02.2023in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -181 RON | 6.000 RON | 0 RON | 270 RON | -5.730 RON | 0 |
| 2024 | — | 0 RON | 6.000 RON | — | 151 RON | -5.849 RON | — |
| 2023 | — | -1.092 RON | 6.000 RON | — | 151 RON | -5.849 RON | — |
| 2022 | — | -1.600 RON | 4.874 RON | — | 117 RON | -4.757 RON | — |
| 2021 | 2.644 RON | 570 RON | 3.574 RON | — | 417 RON | -3.157 RON | — |
| 2020 | — | -715 RON | 3.750 RON | — | 23 RON | -3.727 RON | — |
| 2019 | — | -712 RON | 3.300 RON | — | 288 RON | -3.012 RON | — |
| 2018 | — | -2.500 RON | 2.700 RON | 122 RON | 278 RON | -2.300 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | — | — | — | 2.644 RON | — | — | — |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.926 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 181 RON | — | 1.092 RON | 1.600 RON | 2.268 RON | 715 RON | 712 RON | 2.500 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 658 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 181 RON | 0 RON | 1.092 RON | 1.600 RON | 0 RON | 715 RON | 712 RON | 2.500 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 570 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 181 RON | 0 RON | 1.092 RON | 1.600 RON | 0 RON | 715 RON | 712 RON | 2.500 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | — | — | — | — | — | 122 RON |
| Active circulante | 270 RON | 151 RON | 151 RON | 117 RON | 417 RON | 23 RON | 288 RON | 278 RON |
| Creante | 7 RON | 7 RON | 7 RON | — | — | — | — | — |
| Casa si conturi la banci | 263 RON | 144 RON | 144 RON | 117 RON | 417 RON | 23 RON | 288 RON | 278 RON |
| Datorii totale | 6.000 RON | 6.000 RON | 6.000 RON | 4.874 RON | 3.574 RON | 3.750 RON | 3.300 RON | 2.700 RON |
| Capitaluri proprii | -5.730 RON | -5.849 RON | -5.849 RON | -4.757 RON | -3.157 RON | -3.727 RON | -3.012 RON | -2.300 RON |
| Capital subscris varsat | 500 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |