ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 3 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 49% |
| persoană | 51% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 840 RON | 4.466 RON | 215.219 RON | — | 50.970 RON | -164.249 RON | — |
| 2023 | 4.202 RON | -1.809 RON | 214.792 RON | 0 RON | 46.917 RON | -168.715 RON | 0 |
| 2022 | 0 RON | -10.477 RON | 216.430 RON | 2.580 RON | 47.642 RON | -166.906 RON | 0 |
| 2021 | 4.903 RON | -78.148 RON | 221.924 RON | 14.812 RON | 62.671 RON | -156.433 RON | 0 |
| 2020 | 39.624 RON | -42.909 RON | 145.628 RON | 37.355 RON | 55.156 RON | -78.285 RON | 2 |
| 2019 | 43.291 RON | -36.376 RON | 86.011 RON | 60.507 RON | 65.869 RON | -35.376 RON | 2 |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 840 RON | 4.202 RON | 0 RON | 4.903 RON | 39.624 RON | 43.291 RON |
| Venituri totale | 5.882 RON | 4.902 RON | 11.299 RON | 18.005 RON | 89.810 RON | 133.715 RON |
| Cheltuieli totale | 565 RON | 6.711 RON | 21.776 RON | 96.006 RON | 132.350 RON | 169.658 RON |
| Profit brut | 5.317 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 1.809 RON | 10.477 RON | 78.001 RON | 42.540 RON | 35.943 RON |
| Profit net | 4.466 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 1.809 RON | 10.477 RON | 78.148 RON | 42.909 RON | 36.376 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | 0 RON | 2.580 RON | 14.812 RON | 37.355 RON | 60.507 RON |
| Active circulante | 50.970 RON | 46.917 RON | 47.642 RON | 62.671 RON | 55.156 RON | 65.869 RON |
| Stocuri | 39.998 RON | 39.998 RON | 39.998 RON | 39.998 RON | 40.739 RON | 25.726 RON |
| Creante | 11.219 RON | 7.017 RON | 7.648 RON | 22.607 RON | 12.879 RON | 1.969 RON |
| Casa si conturi la banci | -247 RON | -98 RON | -4 RON | 66 RON | 1.538 RON | 38.174 RON |
| Datorii totale | 215.219 RON | 214.792 RON | 216.430 RON | 221.924 RON | 145.628 RON | 86.011 RON |
| Venituri in avans | — | 840 RON | 698 RON | 11.992 RON | 25.168 RON | 75.741 RON |
| Capitaluri proprii | -164.249 RON | -168.715 RON | -166.906 RON | -156.433 RON | -78.285 RON | -35.376 RON |
| Capital subscris varsat | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON |
| Nr. mediu salariati | — | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 |