| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 233.247 RON | -973 RON | 6.860 RON | — | 6.087 RON | -773 RON | 2 |
| 2023 | 288.757 RON | -8.159 RON | 42.104 RON | — | 48.360 RON |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 233.247 RON |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2024
ANAF · 30.06.2026
| 6.256 RON |
| 4 |
| 2022 | 275.080 RON | 42.215 RON | 33.723 RON | 510 RON | 75.628 RON | 42.415 RON | 3 |
| 2021 | 296.357 RON | 120.569 RON | 12.116 RON | 1.385 RON | 132.440 RON | 121.709 RON | 3 |
| 2020 | 171.607 RON | 66.822 RON | 7.706 RON | 2.260 RON | 138.165 RON | 132.719 RON | 3 |
| 2019 | 206.758 RON | 97.276 RON | 10.712 RON | 3.135 RON | 105.053 RON | 97.476 RON | 2 |
| 288.757 RON |
| 275.080 RON |
| 296.357 RON |
| 171.607 RON |
| 206.758 RON |
| Venituri totale | 233.247 RON | 288.757 RON | 275.082 RON | 296.357 RON | 178.649 RON | 206.758 RON |
| Cheltuieli totale | 227.199 RON | 294.375 RON | 230.171 RON | 172.883 RON | 110.203 RON | 107.414 RON |
| Profit brut | 6.048 RON | 0 RON | 44.911 RON | 123.474 RON | 68.446 RON | 99.344 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 5.618 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 42.215 RON | 120.569 RON | 66.822 RON | 97.276 RON |
| Pierdere neta | 973 RON | 8.159 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | 510 RON | 1.385 RON | 2.260 RON | 3.135 RON |
| Active circulante | 6.087 RON | 48.360 RON | 75.628 RON | 132.440 RON | 138.165 RON | 105.053 RON |
| Creante | 5.039 RON | 2.954 RON | 30.207 RON | 3.463 RON | 2.223 RON | 2.979 RON |
| Casa si conturi la banci | 1.048 RON | 45.406 RON | 45.421 RON | 128.977 RON | 135.942 RON | 102.074 RON |
| Datorii totale | 6.860 RON | 42.104 RON | 33.723 RON | 12.116 RON | 7.706 RON | 10.712 RON |
| Capitaluri proprii | -773 RON | 6.256 RON | 42.415 RON | 121.709 RON | 132.719 RON | 97.476 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 4 | 3 | 3 | 3 | 2 |
| Nume | Cotă Capital |
|---|
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.