JUMP UP COFFEE S.R.L.
- J33/58/2019SUCEAVAdin 09.01.2019
- J2024002598231ILFOVdin 04.04.2024in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 3 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanănu mai e administrator | 100% |
| persoanăadministratorrevocat în acte, listat în registru | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 222.433 RON | 976 RON | 45.764 RON | 0 RON | 57.883 RON | 12.119 RON | 1 |
| 2024 | 272.610 RON | 1.304 RON | 58.970 RON | — | 70.112 RON | 11.142 RON | 1 |
| 2023 | 314.766 RON | -21.313 RON | 44.238 RON | — | 54.075 RON | 9.837 RON | 1 |
| 2022 | 355.490 RON | 3.109 RON | 36.946 RON | — | 68.096 RON | 31.150 RON | 2 |
| 2021 | 231.001 RON | 2.261 RON | 19.811 RON | — | 47.852 RON | 28.041 RON | 1 |
| 2020 | 167.914 RON | 26.190 RON | 2.727 RON | — | 28.506 RON | 25.779 RON | — |
| 2019 | 58.333 RON | -2.411 RON | 16.907 RON | — | 16.496 RON | -411 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 222.433 RON | 272.610 RON | 314.766 RON | 355.490 RON | 231.001 RON | 167.914 RON | 58.333 RON |
| Venituri totale | 222.433 RON | 272.610 RON | 314.766 RON | 355.490 RON | 231.001 RON | 167.914 RON | 58.333 RON |
| Cheltuieli totale | 220.917 RON | 267.773 RON | 335.407 RON | 349.218 RON | 226.431 RON | 136.550 RON | 59.270 RON |
| Profit brut | 1.516 RON | 4.837 RON | 0 RON | 6.272 RON | 4.570 RON | 31.364 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 20.641 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 937 RON |
| Profit net | 976 RON | 1.304 RON | 0 RON | 3.109 RON | 2.261 RON | 26.190 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 21.313 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.411 RON |
| Active circulante | 57.883 RON | 70.112 RON | 54.075 RON | 68.096 RON | 47.852 RON | 28.506 RON | 16.496 RON |
| Stocuri | 32.000 RON | 45.615 RON | 35.668 RON | 48.043 RON | 33.538 RON | 14.506 RON | 8.764 RON |
| Creante | 24.672 RON | 22.170 RON | 10.752 RON | 5.003 RON | 7.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON |
| Casa si conturi la banci | 1.211 RON | 2.327 RON | 7.655 RON | 15.050 RON | 7.314 RON | 9.000 RON | 2.732 RON |
| Datorii totale | 45.764 RON | 58.970 RON | 44.238 RON | 36.946 RON | 19.811 RON | 2.727 RON | 16.907 RON |
| Capitaluri proprii | 12.119 RON | 11.142 RON | 9.837 RON | 31.150 RON | 28.041 RON | 25.779 RON | -411 RON |
| Capital subscris varsat | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | — | — |