| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 20.947 RON | -130.782 RON | 8.138 RON | — | 21.680 RON | -114.190 RON | 1 |
| 2024 | 116.374 RON | 49.590 RON | 21.856 RON | 123.649 RON | 52.987 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 20.947 RON |
| 27.048 RON |
| 1 |
| 2023 | 82.545 RON | -57.254 RON | 44.411 RON | 129.103 RON | 20.498 RON | -22.542 RON | — |
| 2022 | 273.133 RON | 65.839 RON | 38.145 RON | 150.920 RON | 71.486 RON | 34.712 RON | 5 |
| 2021 | 115.217 RON | -2.323 RON | 46.966 RON | 172.736 RON | 14.468 RON | -31.127 RON | 4 |
| 2020 | — | -26.153 RON | 312.497 RON | 194.532 RON | 89.161 RON | -28.804 RON | 1 |
| 116.374 RON |
| 82.545 RON |
| 273.133 RON |
| 115.217 RON |
| — |
| Venituri totale | 29.447 RON | 116.374 RON | 104.362 RON | 294.950 RON | 138.852 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 160.038 RON | 65.644 RON | 160.791 RON | 226.435 RON | 140.024 RON | 26.153 RON |
| Profit brut | 0 RON | 50.730 RON | 0 RON | 68.515 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 130.591 RON | 0 RON | 56.429 RON | 0 RON | 1.172 RON | 26.153 RON |
| Profit net | 0 RON | 49.590 RON | 0 RON | 65.839 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 130.782 RON | 0 RON | 57.254 RON | 0 RON | 2.323 RON | 26.153 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | 123.649 RON | 129.103 RON | 150.920 RON | 172.736 RON | 194.532 RON |
| Active circulante | 21.680 RON | 52.987 RON | 20.498 RON | 71.486 RON | 14.468 RON | 89.161 RON |
| Stocuri | — | 2.133 RON | 2.133 RON | — | 355 RON | — |
| Creante | 2.610 RON | 13.900 RON | 4.500 RON | 61.500 RON | 5.454 RON | 88.590 RON |
| Casa si conturi la banci | 19.070 RON | 36.954 RON | 13.865 RON | 9.986 RON | 8.659 RON | 571 RON |
| Datorii totale | 8.138 RON | 21.856 RON | 44.411 RON | 38.145 RON | 46.966 RON | 312.497 RON |
| Venituri in avans | 127.732 RON | 127.732 RON | 127.732 RON | 149.549 RON | 171.365 RON | — |
| Capitaluri proprii | -114.190 RON | 27.048 RON | -22.542 RON | 34.712 RON | -31.127 RON | -28.804 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | — | 5 | 4 | 1 |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.