Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 294.097 RON | 45.831 RON | 32.565 RON | 83 RON | 80.445 RON | 47.963 RON | 4 |
| 2024 | 298.867 RON | 38.774 RON | 49.120 RON | 83 RON | 88.011 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri |
| 38.974 RON |
| 4 |
| 2023 | 294.059 RON | 146.136 RON | 51.639 RON | 83 RON | 197.892 RON | 146.336 RON | 3 |
| 2022 | 284.045 RON | 133.287 RON | 36.775 RON | 500 RON | 169.762 RON | 133.487 RON | 3 |
| 2021 | 297.110 RON | 139.878 RON | 35.608 RON | 1.500 RON | 474.200 RON | 440.092 RON | 3 |
| 2020 | 299.886 RON | 128.583 RON | 57.916 RON | 2.500 RON | 355.631 RON | 300.215 RON | 4 |
| 2019 | 299.641 RON | 171.432 RON | 37.229 RON | 3.500 RON | 205.361 RON | 171.632 RON | 3 |
| 294.097 RON |
| 298.867 RON |
| 294.059 RON |
| 284.045 RON |
| 297.110 RON |
| 299.886 RON |
| 299.641 RON |
| Venituri totale | 294.097 RON | 298.867 RON | 294.059 RON | 284.045 RON | 297.110 RON | 299.886 RON | 299.641 RON |
| Cheltuieli totale | 245.678 RON | 256.011 RON | 145.335 RON | 147.974 RON | 154.617 RON | 168.589 RON | 125.213 RON |
| Profit brut | 48.419 RON | 42.856 RON | 148.724 RON | 136.071 RON | 142.493 RON | 131.297 RON | 174.428 RON |
| Profit net | 45.831 RON | 38.774 RON | 146.136 RON | 133.287 RON | 139.878 RON | 128.583 RON | 171.432 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 83 RON | 83 RON | 83 RON | 500 RON | 1.500 RON | 2.500 RON | 3.500 RON |
| Active circulante | 80.445 RON | 88.011 RON | 197.892 RON | 169.762 RON | 474.200 RON | 355.631 RON | 205.361 RON |
| Creante | 66.429 RON | 63.933 RON | 156.867 RON | 64.745 RON | 43.141 RON | 29.391 RON | 59.340 RON |
| Casa si conturi la banci | 14.016 RON | 24.078 RON | 41.025 RON | 105.017 RON | 431.059 RON | 326.240 RON | 146.021 RON |
| Datorii totale | 32.565 RON | 49.120 RON | 51.639 RON | 36.775 RON | 35.608 RON | 57.916 RON | 37.229 RON |
| Capitaluri proprii | 47.963 RON | 38.974 RON | 146.336 RON | 133.487 RON | 440.092 RON | 300.215 RON | 171.632 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 4 | 3 |
| Nume | Cotă Capital |
|---|
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministrator | 20% |
| persoană | 80% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.