| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 587.465 RON | 281.975 RON | 143.514 RON | 12.337 RON | 412.264 RON | 281.108 RON | 1 |
| 2024 | 573.343 RON | 252.779 RON | 85.031 RON | 31.752 RON | 305.099 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri |
| 251.912 RON |
| 1 |
| 2023 | 400.607 RON | 181.689 RON | 104.131 RON | 86.626 RON | 368.275 RON | 350.770 RON | 1 |
| 2022 | 559.518 RON | 322.582 RON | 129.195 RON | 140.225 RON | 311.792 RON | 322.822 RON | 1 |
| 2021 | 374.449 RON | 160.130 RON | 126.664 RON | 138.205 RON | 95.503 RON | 108.154 RON | 1 |
| 2020 | 257.375 RON | 140.982 RON | 151.447 RON | 172.508 RON | 117.956 RON | 141.182 RON | 1 |
| 2019 | 66.416 RON | 14.523 RON | 5.141 RON | 3.192 RON | 16.672 RON | 14.723 RON | 1 |
| 587.465 RON |
| 573.343 RON |
| 400.607 RON |
| 559.518 RON |
| 374.449 RON |
| 257.375 RON |
| 66.416 RON |
| Venituri totale | 596.504 RON | 573.343 RON | 416.007 RON | 559.796 RON | 374.656 RON | 257.711 RON | 66.417 RON |
| Cheltuieli totale | 297.256 RON | 306.901 RON | 230.845 RON | 231.729 RON | 210.781 RON | 114.343 RON | 51.218 RON |
| Profit brut | 299.248 RON | 266.442 RON | 185.162 RON | 328.067 RON | 163.875 RON | 143.368 RON | 15.199 RON |
| Profit net | 281.975 RON | 252.779 RON | 181.689 RON | 322.582 RON | 160.130 RON | 140.982 RON | 14.523 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 12.337 RON | 31.752 RON | 86.626 RON | 140.225 RON | 138.205 RON | 172.508 RON | 3.192 RON |
| Active circulante | 412.264 RON | 305.099 RON | 368.275 RON | 311.792 RON | 95.503 RON | 117.956 RON | 16.672 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | — | — | 588 RON |
| Creante | 237.000 RON | 256.014 RON | 168.637 RON | 74.991 RON | 20.785 RON | 23.818 RON | 76 RON |
| Casa si conturi la banci | 175.264 RON | 49.085 RON | 199.638 RON | 236.801 RON | 74.718 RON | 94.138 RON | 16.008 RON |
| Cheltuieli in avans | 21 RON | 92 RON | — | — | 1.110 RON | 2.165 RON | — |
| Datorii totale | 143.514 RON | 85.031 RON | 104.131 RON | 129.195 RON | 126.664 RON | 151.447 RON | 5.141 RON |
| Capitaluri proprii | 281.108 RON | 251.912 RON | 350.770 RON | 322.822 RON | 108.154 RON | 141.182 RON | 14.723 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 5 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.