ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
bl. A1, sc. 1, et. 1, ap. 7
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 477.495 RON | -28.063 RON | 281.693 RON | 11.163 RON | 258.246 RON | -12.284 RON | 1 |
| 2024 | 324.923 RON | -47.710 RON | 179.097 RON | 12.489 RON | 197.341 RON | 30.733 RON | 1 |
| 2023 | 446.811 RON | 26.095 RON | 94.221 RON | 6.188 RON | 211.391 RON | 123.358 RON | 1 |
| 2022 | 605.788 RON | 473.590 RON | 15.401 RON | — | 501.571 RON | 486.170 RON | 1 |
| 2021 | 224.276 RON | 128.600 RON | 10.111 RON | — | 137.997 RON | 127.886 RON | 1 |
| 2020 | — | -914 RON | 959 RON | — | 245 RON | -714 RON | — |
| 2019 | — | 0 RON | 0 RON | — | 200 RON | 200 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 477.495 RON | 324.923 RON | 446.811 RON | 605.788 RON | 224.276 RON | — | — |
| Venituri totale | 479.149 RON | 324.923 RON | 447.337 RON | 605.788 RON | 224.281 RON | 0 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 495.289 RON | 369.960 RON | 417.441 RON | 124.635 RON | 91.525 RON | 914 RON | — |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 29.896 RON | 481.153 RON | 132.756 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 16.140 RON | 45.037 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 914 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 26.095 RON | 473.590 RON | 128.600 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 28.063 RON | 47.710 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 914 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 11.163 RON | 12.489 RON | 6.188 RON | — | — | — | — |
| Active circulante | 258.246 RON | 197.341 RON | 211.391 RON | 501.571 RON | 137.997 RON | 245 RON | 200 RON |
| Stocuri | 99.379 RON | 99.379 RON | — | — | — | — | — |
| Creante | 145.245 RON | 97.982 RON | 200.478 RON | 153.393 RON | 12.528 RON | — | 199 RON |
| Casa si conturi la banci | 13.622 RON | -20 RON | 10.913 RON | 348.178 RON | 125.469 RON | 245 RON | 1 RON |
| Datorii totale | 281.693 RON | 179.097 RON | 94.221 RON | 15.401 RON | 10.111 RON | 959 RON | 0 RON |
| Capitaluri proprii | -12.284 RON | 30.733 RON | 123.358 RON | 486.170 RON | 127.886 RON | -714 RON | 200 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — |