ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 5 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 269.205 RON | 185.593 RON | 166.545 RON | 457.624 RON | 848.573 RON | 1.139.652 RON | 1 |
| 2024 | 741.761 RON | 543.155 RON | 5.324 RON | 13.417 RON | 1.196.284 RON | 1.204.377 RON | 1 |
| 2023 | 915.687 RON | 822.283 RON | 14.091 RON | 1.165 RON | 854.968 RON | 842.042 RON | 1 |
| 2022 | 339.540 RON | 229.409 RON | 38.208 RON | 4.523 RON | 263.335 RON | 229.650 RON | 1 |
| 2021 | 44.294 RON | 17.897 RON | 9.260 RON | 13.551 RON | 96.819 RON | 101.110 RON | — |
| 2020 | 177.368 RON | 111.390 RON | 708 RON | 22.579 RON | 89.678 RON | 111.630 RON | 1 |
| 2019 | 214.185 RON | 132.309 RON | 8.870 RON | — | 141.379 RON | 132.509 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 269.205 RON | 741.761 RON | 915.687 RON | 339.540 RON | 44.294 RON | 177.368 RON | 214.185 RON |
| Venituri totale | 375.371 RON | 790.057 RON | 968.671 RON | 342.195 RON | 44.989 RON | 180.402 RON | 214.619 RON |
| Cheltuieli totale | 181.995 RON | 232.265 RON | 138.390 RON | 107.895 RON | 25.742 RON | 66.898 RON | 77.835 RON |
| Profit brut | 193.376 RON | 557.792 RON | 830.281 RON | 234.300 RON | 19.247 RON | 113.504 RON | 136.784 RON |
| Profit net | 185.593 RON | 543.155 RON | 822.283 RON | 229.409 RON | 17.897 RON | 111.390 RON | 132.309 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 457.624 RON | 13.417 RON | 1.165 RON | 4.523 RON | 13.551 RON | 22.579 RON | — |
| Active circulante | 848.573 RON | 1.196.284 RON | 854.968 RON | 263.335 RON | 96.819 RON | 89.678 RON | 141.379 RON |
| Creante | 11.380 RON | 41.196 RON | 163.454 RON | 175.380 RON | 73.536 RON | 21.853 RON | 33.870 RON |
| Casa si conturi la banci | 837.193 RON | 1.155.088 RON | 691.514 RON | 87.955 RON | 23.283 RON | 67.825 RON | 107.509 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | 81 RON | — |
| Datorii totale | 166.545 RON | 5.324 RON | 14.091 RON | 38.208 RON | 9.260 RON | 708 RON | 8.870 RON |
| Capitaluri proprii | 1.139.652 RON | 1.204.377 RON | 842.042 RON | 229.650 RON | 101.110 RON | 111.630 RON | 132.509 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 |