SAFE STORE ONLINE S.R.L.
- J16/411/2019DOLJdin 29.01.2019
- J2021000934016ALBAdin 12.07.2021in vigoare
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 708.164 RON | -66.987 RON | 884.601 RON | 121.110 RON | 550.832 RON | -211.609 RON | 1 |
| 2024 | 1.540.754 RON | -89.566 RON | 1.116.093 RON | 11.183 RON | 960.289 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 708.164 RON | 1.540.754 RON | 1.000.888 RON |
| -144.621 RON |
| 1 |
| 2023 | 1.000.888 RON | 47.486 RON | 389.390 RON | 2.454 RON | 331.881 RON | -55.055 RON | — |
| 2022 | 966.607 RON | -84.270 RON | 339.599 RON | 3.295 RON | 233.763 RON | -102.541 RON | 1 |
| 2021 | 235.356 RON | -18.471 RON | 144.008 RON | — | 125.737 RON | -18.271 RON | — |
| 966.607 RON |
| 235.356 RON |
| Venituri totale | 712.355 RON | 1.535.656 RON | 1.000.937 RON | 966.607 RON | 235.356 RON |
| Cheltuieli totale | 779.342 RON | 1.625.222 RON | 943.462 RON | 1.041.210 RON | 246.766 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 57.475 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 66.987 RON | 89.566 RON | 0 RON | 74.603 RON | 11.410 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 47.486 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 66.987 RON | 89.566 RON | 0 RON | 84.270 RON | 18.471 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 121.110 RON | 11.183 RON | 2.454 RON | 3.295 RON | — |
| Active circulante | 550.832 RON | 960.289 RON | 331.881 RON | 233.763 RON | 125.737 RON |
| Stocuri | 2.453 RON | 3.690 RON | 1.252 RON | 615 RON | 6.559 RON |
| Creante | 535.809 RON | 617.118 RON | 87.870 RON | 32.322 RON | 40.851 RON |
| Casa si conturi la banci | 12.570 RON | 339.481 RON | 242.759 RON | 200.826 RON | 78.327 RON |
| Cheltuieli in avans | 1.050 RON | — | — | — | — |
| Datorii totale | 884.601 RON | 1.116.093 RON | 389.390 RON | 339.599 RON | 144.008 RON |
| Capitaluri proprii | -211.609 RON | -144.621 RON | -55.055 RON | -102.541 RON | -18.271 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | — | 1 | — |
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 45% |
| persoană |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.