INNOVA-TEC BUSINESS SERVICES S.R.L.
- INTERBAU CONSTRUCT S.R.L.documentat 2019 – 2020
- J8/361/2019BRASOVdin 29.01.2019
- J2023014445403BUCURESTIdin 04.08.2023in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
spaţiu birouri + spaţiu producţie
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 5 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 25% |
| firmă | 75% |
| persoanăadministrator | — |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4.499.027 RON | 156.037 RON | 3.784.478 RON | 217.067 RON | 3.776.561 RON | 209.150 RON | 8 |
| 2024 | 1.468.760 RON | -292.782 RON | 3.858.740 RON | 70.211 RON | 2.672.402 RON | -1.114.846 RON | 4 |
| 2023 | 362.212 RON | -877.697 RON | 3.227.979 RON | -20.634 RON | 2.425.268 RON | -822.064 RON | 2 |
| 2022 | 531.295 RON | 55.033 RON | 721.316 RON | 6.743 RON | 770.206 RON | 55.633 RON | 2 |
| 2021 | 448.649 RON | 294.262 RON | 70.893 RON | — | 365.455 RON | 294.562 RON | 2 |
| 2020 | 243.322 RON | 197.587 RON | 38.606 RON | — | 232.032 RON | 193.426 RON | 1 |
| 2019 | 32.546 RON | -4.431 RON | 8.511 RON | 24 RON | 4.296 RON | -4.191 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 4.499.027 RON | 1.468.760 RON | 362.212 RON | 531.295 RON | 448.649 RON | 243.322 RON | 32.546 RON |
| Venituri totale | 4.499.336 RON | 1.473.256 RON | 439.040 RON | 537.009 RON | 448.827 RON | 243.390 RON | 32.546 RON |
| Cheltuieli totale | 4.309.106 RON | 1.726.201 RON | 1.312.346 RON | 477.237 RON | 145.088 RON | 38.546 RON | 36.001 RON |
| Profit brut | 190.230 RON | 0 RON | 0 RON | 59.772 RON | 303.739 RON | 204.844 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 252.945 RON | 873.306 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.455 RON |
| Profit net | 156.037 RON | 0 RON | 0 RON | 55.033 RON | 294.262 RON | 197.587 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 292.782 RON | 877.697 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 4.431 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 217.067 RON | 70.211 RON | -20.634 RON | 6.743 RON | — | — | 24 RON |
| Active circulante | 3.776.561 RON | 2.672.402 RON | 2.425.268 RON | 770.206 RON | 365.455 RON | 232.032 RON | 4.296 RON |
| Stocuri | 1.711.025 RON | 485.029 RON | 728.635 RON | 182.297 RON | — | — | — |
| Creante | 1.707.750 RON | 1.746.881 RON | 1.533.544 RON | 440.566 RON | 317.325 RON | — | — |
| Casa si conturi la banci | 357.786 RON | 440.492 RON | 163.089 RON | 147.343 RON | 48.130 RON | 232.032 RON | 4.296 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 1.281 RON | 1.281 RON | — | — | — | — |
| Datorii totale | 3.784.478 RON | 3.858.740 RON | 3.227.979 RON | 721.316 RON | 70.893 RON | 38.606 RON | 8.511 RON |
| Capitaluri proprii | 209.150 RON | -1.114.846 RON | -822.064 RON | 55.633 RON | 294.562 RON | 193.426 RON | -4.191 RON |
| Capital subscris varsat | 600 RON | 600 RON | 600 RON | 600 RON | 300 RON | 270 RON | 240 RON |
| Nr. mediu salariati | 8 | 4 | 2 | 2 | 2 | 1 | — |