ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Respinge cererea de reexaminare împotriva încheierii de anulare pronunţată la data de 26.08.2024 în dosarul nr.21877/4/2024, ca neîntemeiată. Definitivă. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, azi 31.10.2024.
Amână pronunţarea la data de 31.10.2024. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, azi 24.10.2024.
Anulează cererea de chemare în judecata. Cu drept de cerere de reexaminare in termen de 15 zile de la comunicare, cerere care se va depune la Judecătoria de pe lângă Sectorul 4 Bucureşti. Pronunţată astăzi, 26.08.2024, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin intermediul grefei instanţei.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6.359.184 RON | 105.332 RON | 3.668.479 RON | 1.633.317 RON | 2.309.934 RON | 280.130 RON | 0 |
| 2024 | 4.636.424 RON | 49.985 RON | 2.878.621 RON | 1.423.593 RON | 1.629.333 RON | 174.798 RON | — |
| 2023 | 3.205.078 RON | 89.543 RON | 744.548 RON | 4.555 RON | 864.703 RON | 124.813 RON | — |
| 2022 | 1.980.348 RON | 11.587 RON | 525.014 RON | 6.435 RON | 555.118 RON | 37.747 RON | 1 |
| 2021 | 2.314.023 RON | 6.669 RON | 487.920 RON | 27.887 RON | 472.075 RON | 26.950 RON | 1 |
| 2020 | 2.084.486 RON | 22.208 RON | 515.013 RON | 33.625 RON | 504.815 RON | 23.529 RON | 1 |
| 2019 | 1.502.326 RON | 1.121 RON | 384.530 RON | 140 RON | 384.361 RON | 1.321 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 6.359.184 RON | 4.636.424 RON | 3.205.078 RON | 1.980.348 RON | 2.314.023 RON | 2.084.486 RON | 1.502.326 RON |
| Venituri totale | 6.475.170 RON | 4.636.424 RON | 3.205.132 RON | 2.026.263 RON | 2.314.023 RON | 2.169.748 RON | 1.517.328 RON |
| Cheltuieli totale | 6.351.328 RON | 4.575.697 RON | 3.098.608 RON | 1.997.440 RON | 2.286.991 RON | 2.126.141 RON | 1.501.034 RON |
| Profit brut | 123.842 RON | 60.727 RON | 106.524 RON | 28.823 RON | 27.032 RON | 43.607 RON | 16.294 RON |
| Profit net | 105.332 RON | 49.985 RON | 89.543 RON | 11.587 RON | 6.669 RON | 22.208 RON | 1.121 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 1.633.317 RON | 1.423.593 RON | 4.555 RON | 6.435 RON | 27.887 RON | 33.625 RON | 140 RON |
| Active circulante | 2.309.934 RON | 1.629.333 RON | 864.703 RON | 555.118 RON | 472.075 RON | 504.815 RON | 384.361 RON |
| Stocuri | 1.723.278 RON | 951.610 RON | 597.158 RON | 327.567 RON | 255.697 RON | 153.616 RON | 224.125 RON |
| Creante | 534.297 RON | 620.552 RON | 258.897 RON | 223.764 RON | 214.200 RON | 176.000 RON | 152.384 RON |
| Casa si conturi la banci | 52.359 RON | 57.171 RON | 8.648 RON | 3.787 RON | 2.178 RON | 175.199 RON | 7.852 RON |
| Cheltuieli in avans | 5.358 RON | 493 RON | 103 RON | 1.208 RON | 14.908 RON | 102 RON | 1.350 RON |
| Datorii totale | 3.668.479 RON | 2.878.621 RON | 744.548 RON | 525.014 RON | 487.920 RON | 515.013 RON | 384.530 RON |
| Capitaluri proprii | 280.130 RON | 174.798 RON | 124.813 RON | 37.747 RON | 26.950 RON | 23.529 RON | 1.321 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 |