ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Admite cererea formulată de reclamanta S.C EURO GS GRUP SRL, în contradictoriu cu parata S.C MEREUTA SELF-WASH S.R.L. Obligă pârâta să plătească reclamantei suma de 2720 lei reprezentând contravaloare produse livrate. Obligă pârâta să plătească reclamantei suma de 200 lei, reprezentând cheltuieli de judecată. Executorie. Cu drept de apel în termen de 30 de zile de la comunicare. Cererea de apel se depune la Judecătoria Bacău. Pronun?ată prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei astăzi, 05.02.2025.
Amână pronunţarea în cauză la data de 05.02.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 22.01.2025.
Amână pronunţarea în cauză la data de 22.01.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 09.01.2025.
Amână judecarea cauzei la data de 09.01.2025.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 211.185 RON | 88.424 RON | 95.658 RON | 80.727 RON | 99.132 RON | 84.201 RON | 1 |
| 2020 | 70 RON | -3.499 RON | 110.502 RON | 91.257 RON | 44.791 RON | -3.567 RON | 1 |
| 2019 | — | -268 RON | 31.480 RON | 53 RON | 149.779 RON | -68 RON | 1 |
| Indicator | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 211.185 RON | 70 RON | — |
| Venituri totale | 211.185 RON | 89.377 RON | 57.642 RON |
| Cheltuieli totale | 120.649 RON | 92.874 RON | 57.910 RON |
| Profit brut | 90.536 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 3.497 RON | 268 RON |
| Profit net | 88.424 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 3.499 RON | 268 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 80.727 RON | 91.257 RON | 53 RON |
| Active circulante | 99.132 RON | 44.791 RON | 149.779 RON |
| Stocuri | 14.020 RON | 0 RON | 4.151 RON |
| Creante | 0 RON | 44.169 RON | 137.934 RON |
| Casa si conturi la banci | 85.112 RON | 622 RON | 7.694 RON |
| Datorii totale | 95.658 RON | 110.502 RON | 31.480 RON |
| Venituri in avans | — | 29.113 RON | 118.420 RON |
| Capitaluri proprii | 84.201 RON | -3.567 RON | -68 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 |