SEVEN SOLUTIONS S.R.L.
- SEVEN ROASTERY S.R.L.documentat in 2019
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 3 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoană | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Admite acţiunea
Amână pronun?area la 18.03.2025
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4.405.828 RON | 912.554 RON | 368.158 RON | 326.471 RON | 1.414.023 RON | 1.402.843 RON | 17 |
| 2024 | 4.102.882 RON | 767.213 RON | 306.901 RON | 337.820 RON | 1.309.848 RON | 1.358.623 RON | 17 |
| 2023 | 3.755.915 RON | 87.458 RON | 607.476 RON | 577.580 RON | 627.803 RON | 619.959 RON | 17 |
| 2022 | 3.718.921 RON | 181.275 RON | 1.230.801 RON | 931.587 RON | 828.869 RON | 532.501 RON | 24 |
| 2021 | 1.869.913 RON | 238.222 RON | 1.353.421 RON | 1.173.315 RON | 525.335 RON | 351.226 RON | 18 |
| 2020 | 165.455 RON | 125.661 RON | 72.999 RON | 14.281 RON | 171.088 RON | 113.004 RON | 1 |
| 2019 | — | -12.957 RON | 213.290 RON | — | 400.533 RON | -12.757 RON | 0 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 4.405.828 RON | 4.102.882 RON | 3.755.915 RON | 3.718.921 RON | 1.869.913 RON | 165.455 RON | — |
| Venituri totale | 4.455.455 RON | 4.216.386 RON | 3.776.079 RON | 3.777.596 RON | 1.927.206 RON | 165.456 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 3.402.477 RON | 3.346.508 RON | 3.662.662 RON | 3.573.036 RON | 1.685.582 RON | 37.860 RON | 12.957 RON |
| Profit brut | 1.052.978 RON | 869.878 RON | 113.417 RON | 204.560 RON | 241.624 RON | 127.596 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 12.957 RON |
| Profit net | 912.554 RON | 767.213 RON | 87.458 RON | 181.275 RON | 238.222 RON | 125.661 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 12.957 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 326.471 RON | 337.820 RON | 577.580 RON | 931.587 RON | 1.173.315 RON | 14.281 RON | — |
| Active circulante | 1.414.023 RON | 1.309.848 RON | 627.803 RON | 828.869 RON | 525.335 RON | 171.088 RON | 400.533 RON |
| Stocuri | 288.774 RON | 267.127 RON | 235.200 RON | 441.360 RON | 194.299 RON | — | — |
| Creante | 760.787 RON | 303.022 RON | 162.360 RON | 306.141 RON | 253.598 RON | 87.351 RON | 400.211 RON |
| Casa si conturi la banci | 364.462 RON | 739.699 RON | 230.243 RON | 81.368 RON | 77.438 RON | 83.737 RON | 322 RON |
| Cheltuieli in avans | 30.507 RON | 17.856 RON | 22.052 RON | 2.846 RON | 5.997 RON | 634 RON | — |
| Datorii totale | 368.158 RON | 306.901 RON | 607.476 RON | 1.230.801 RON | 1.353.421 RON | 72.999 RON | 213.290 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | 200.000 RON |
| Capitaluri proprii | 1.402.843 RON | 1.358.623 RON | 619.959 RON | 532.501 RON | 351.226 RON | 113.004 RON | -12.757 RON |
| Capital subscris varsat | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 17 | 17 | 17 | 24 | 18 | 1 | 0 |