ARIOLUC S.R.L.
- LIGHT CAMERA ACTION S.R.L.documentat 2019 – 2025
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 4 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 55.965 RON | 5.021 RON | 17.695 RON | 66.420 RON | 32.361 RON | 27.525 RON | 1 |
| 2024 | — | -24.411 RON | -55 RON | 82.766 RON | 15.549 RON | 22.204 RON | 1 |
| 2023 | 161.150 RON | 26.129 RON | 13.087 RON | 102.069 RON | 56.402 RON | 46.615 RON | 4 |
| 2022 | 174.450 RON | 48.687 RON | 29.880 RON | 121.372 RON | 50.366 RON | 20.486 RON | 4 |
| 2021 | 56.024 RON | -29.778 RON | 36.575 RON | 143.976 RON | 8.374 RON | -28.201 RON | 1 |
| 2020 | 17.150 RON | 1.511 RON | 201.039 RON | 200.000 RON | 2.616 RON | 1.577 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 55.965 RON | — | 161.150 RON | 174.450 RON | 56.024 RON | 17.150 RON |
| Venituri totale | 78.593 RON | 22.605 RON | 183.754 RON | 197.053 RON | 56.024 RON | 17.150 RON |
| Cheltuieli totale | 72.672 RON | 47.016 RON | 156.255 RON | 146.656 RON | 85.802 RON | 15.467 RON |
| Profit brut | 5.921 RON | 0 RON | 27.499 RON | 50.397 RON | 0 RON | 1.683 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 24.411 RON | 0 RON | 0 RON | 29.778 RON | 0 RON |
| Profit net | 5.021 RON | 0 RON | 26.129 RON | 48.687 RON | 0 RON | 1.511 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 24.411 RON | 0 RON | 0 RON | 29.778 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 66.420 RON | 82.766 RON | 102.069 RON | 121.372 RON | 143.976 RON | 200.000 RON |
| Active circulante | 32.361 RON | 15.549 RON | 56.402 RON | 50.366 RON | 8.374 RON | 2.616 RON |
| Creante | 22.776 RON | — | 10.829 RON | — | — | — |
| Casa si conturi la banci | 9.585 RON | 15.549 RON | 45.573 RON | 50.366 RON | 8.374 RON | 2.616 RON |
| Datorii totale | 17.695 RON | -55 RON | 13.087 RON | 29.880 RON | 36.575 RON | 201.039 RON |
| Venituri in avans | 53.561 RON | 76.166 RON | 98.769 RON | 121.372 RON | 143.976 RON | — |
| Capitaluri proprii | 27.525 RON | 22.204 RON | 46.615 RON | 20.486 RON | -28.201 RON | 1.577 RON |
| Capital subscris varsat | 500 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 4 | 4 | 1 | 1 |