ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 3 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 153.469 RON | 96.492 RON | 7.144 RON | 0 RON | 103.928 RON | 96.784 RON | 1 |
| 2024 | 173.714 RON | 122.329 RON | 5.308 RON | — | 127.877 RON | 122.569 RON | 1 |
| 2023 | 185.947 RON | 142.525 RON | 9.055 RON | — | 151.820 RON | 142.765 RON | 1 |
| 2020 | 151.020 RON | 145.859 RON | 971 RON | — | 147.070 RON | 146.099 RON | — |
| 2019 | 41.935 RON | 40.584 RON | 1.103 RON | — | 41.887 RON | 40.784 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 153.469 RON | 173.714 RON | 185.947 RON | 151.020 RON | 41.935 RON |
| Venituri totale | 153.469 RON | 173.714 RON | 185.947 RON | 151.020 RON | 41.935 RON |
| Cheltuieli totale | 55.443 RON | 49.648 RON | 41.563 RON | 660 RON | 93 RON |
| Profit brut | 98.026 RON | 124.066 RON | 144.384 RON | 150.360 RON | 41.842 RON |
| Profit net | 96.492 RON | 122.329 RON | 142.525 RON | 145.859 RON | 40.584 RON |
| Active circulante | 103.928 RON | 127.877 RON | 151.820 RON | 147.070 RON | 41.887 RON |
| Creante | 80.376 RON | 34.600 RON | 52.867 RON | 118.546 RON | 34.607 RON |
| Casa si conturi la banci | 23.552 RON | 93.277 RON | 98.953 RON | 28.524 RON | 7.280 RON |
| Datorii totale | 7.144 RON | 5.308 RON | 9.055 RON | 971 RON | 1.103 RON |
| Capitaluri proprii | 96.784 RON | 122.569 RON | 142.765 RON | 146.099 RON | 40.784 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | — | — |