DIANA CONCEPT S.R.L.
- BALINT CONCEPT S.R.L.documentat 2019 – 2023
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoană | 80% |
| persoană | 20% |
| persoană | nepublicat |
| persoanăadministrator | — |
| 2 deținători în act · plus 1 deținător pe care actul nu îl numește | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 653.003 RON | 165.996 RON | 1.445.843 RON | 1.188.799 RON | 740.147 RON | 483.103 RON | 4 |
| 2024 | 419.148 RON | 287.526 RON | 690.323 RON | 579.579 RON | 429.300 RON | 318.556 RON | 2 |
| 2023 | 314.501 RON | 86.699 RON | 410.953 RON | 30.063 RON | 411.921 RON | 31.031 RON | 2 |
| 2022 | 267.898 RON | 46.812 RON | 411.290 RON | 120.177 RON | 235.445 RON | -55.668 RON | 3 |
| 2021 | 211.859 RON | -17.900 RON | 404.292 RON | 210.290 RON | 91.521 RON | -102.481 RON | 4 |
| 2020 | 93.255 RON | -84.509 RON | 443.749 RON | 300.378 RON | 59.131 RON | -84.240 RON | 4 |
| 2019 | — | -231 RON | 50 RON | — | 319 RON | 269 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 653.003 RON | 419.148 RON | 314.501 RON | 267.898 RON | 211.859 RON | 93.255 RON | — |
| Venituri totale | 653.003 RON | 490.577 RON | 314.294 RON | 267.898 RON | 220.557 RON | 93.255 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 473.001 RON | 191.253 RON | 224.452 RON | 218.407 RON | 236.310 RON | 176.830 RON | 231 RON |
| Profit brut | 180.002 RON | 299.324 RON | 89.842 RON | 49.491 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 15.753 RON | 83.575 RON | 231 RON |
| Profit net | 165.996 RON | 287.526 RON | 86.699 RON | 46.812 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 17.900 RON | 84.509 RON | 231 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 1.188.799 RON | 579.579 RON | 30.063 RON | 120.177 RON | 210.290 RON | 300.378 RON | — |
| Active circulante | 740.147 RON | 429.300 RON | 411.921 RON | 235.445 RON | 91.521 RON | 59.131 RON | 319 RON |
| Stocuri | 501.253 RON | 1.308 RON | — | — | — | — | — |
| Creante | 220.619 RON | 238.153 RON | 171.310 RON | 125.907 RON | 60.642 RON | 42.725 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 18.275 RON | 189.839 RON | 240.611 RON | 109.538 RON | 30.879 RON | 16.406 RON | 319 RON |
| Datorii totale | 1.445.843 RON | 690.323 RON | 410.953 RON | 411.290 RON | 404.292 RON | 443.749 RON | 50 RON |
| Capitaluri proprii | 483.103 RON | 318.556 RON | 31.031 RON | -55.668 RON | -102.481 RON | -84.240 RON | 269 RON |
| Capital subscris varsat | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON |
| Nr. mediu salariati | 4 | 2 | 2 | 3 | 4 | 4 | — |