Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 160.367 RON | -4.750 RON | 389.010 RON | 59.368 RON | 361.033 RON | 31.391 RON | 1 |
| 2024 | 274.616 RON | 14.976 RON | 399.615 RON | 80.625 RON | 355.132 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri |
| 36.142 RON |
| 1 |
| 2023 | 260.753 RON | -29.196 RON | 386.306 RON | 108.752 RON | 298.720 RON | 21.166 RON | 2 |
| 2022 | 411.255 RON | 14.264 RON | 365.442 RON | 147.854 RON | 267.950 RON | 50.362 RON | 1 |
| 2021 | 379.804 RON | -38.361 RON | 189.436 RON | 43.674 RON | 181.860 RON | 36.098 RON | 3 |
| 2020 | 477.295 RON | 4.835 RON | 143.588 RON | 59.154 RON | 158.893 RON | 74.459 RON | 3 |
| 2019 | 351.017 RON | 69.224 RON | 64.258 RON | 448 RON | 133.434 RON | 69.624 RON | 1 |
| 160.367 RON |
| 274.616 RON |
| 260.753 RON |
| 411.255 RON |
| 379.804 RON |
| 477.295 RON |
| 351.017 RON |
| Venituri totale | 160.368 RON | 275.667 RON | 260.829 RON | 448.022 RON | 379.961 RON | 477.310 RON | 351.017 RON |
| Cheltuieli totale | 163.514 RON | 257.984 RON | 287.702 RON | 429.368 RON | 414.826 RON | 467.693 RON | 278.278 RON |
| Profit brut | 0 RON | 17.683 RON | 0 RON | 18.654 RON | 0 RON | 9.617 RON | 72.739 RON |
| Pierdere bruta | 3.146 RON | 0 RON | 26.873 RON | 0 RON | 34.865 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 14.976 RON | 0 RON | 14.264 RON | 0 RON | 4.835 RON | 69.224 RON |
| Pierdere neta | 4.750 RON | 0 RON | 29.196 RON | 0 RON | 38.361 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 59.368 RON | 80.625 RON | 108.752 RON | 147.854 RON | 43.674 RON | 59.154 RON | 448 RON |
| Active circulante | 361.033 RON | 355.132 RON | 298.720 RON | 267.950 RON | 181.860 RON | 158.893 RON | 133.434 RON |
| Stocuri | 97.524 RON | 72.209 RON | 24.860 RON | 22.086 RON | 18.770 RON | 17.721 RON | 13.623 RON |
| Creante | 255.454 RON | 276.669 RON | 272.441 RON | 59.714 RON | 45.545 RON | 67.595 RON | 82.947 RON |
| Casa si conturi la banci | 8.055 RON | 6.254 RON | 1.419 RON | 186.150 RON | 117.545 RON | 73.577 RON | 36.864 RON |
| Datorii totale | 389.010 RON | 399.615 RON | 386.306 RON | 365.442 RON | 189.436 RON | 143.588 RON | 64.258 RON |
| Capitaluri proprii | 31.391 RON | 36.142 RON | 21.166 RON | 50.362 RON | 36.098 RON | 74.459 RON | 69.624 RON |
| Capital subscris varsat | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 2 | 1 | 3 | 3 | 1 |
c/c, str. Ştefan cel Mare
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanăadministrator |
| 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
30 de contracte atribuite, in valoare de 135.601 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 135.631 lei.
Achizitii directe
30 de contracte
135.601 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.691 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.676 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,9%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.032 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 157 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 16:20).
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.