ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.196.074 RON | 320.749 RON | 2.028.637 RON | 3.214.414 RON | 175.757 RON | 1.361.534 RON | 2 |
| 2024 | 855.500 RON | 218.646 RON | 2.308.331 RON | 3.153.214 RON | 278.722 RON | 1.123.605 RON | 3 |
| 2023 | 1.094.930 RON | 295.615 RON | 2.488.482 RON | 3.162.564 RON | 472.225 RON | 1.086.510 RON | 2 |
| 2022 | 731.329 RON | 276.988 RON | 1.966.869 RON | 2.302.087 RON | 640.460 RON | 975.678 RON | 2 |
| 2021 | 1.349.124 RON | 422.997 RON | 1.383.786 RON | 1.867.104 RON | 412.244 RON | 895.562 RON | 1 |
| 2020 | 965.217 RON | 376.163 RON | 1.344.640 RON | 1.713.663 RON | 447.755 RON | 816.778 RON | 2 |
| 2019 | 771.686 RON | 440.415 RON | 609.282 RON | 629.749 RON | 420.148 RON | 440.615 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.196.074 RON | 855.500 RON | 1.094.930 RON | 731.329 RON | 1.349.124 RON | 965.217 RON | 771.686 RON |
| Venituri totale | 1.270.105 RON | 632.854 RON | 1.148.645 RON | 1.029.925 RON | 1.340.885 RON | 1.067.989 RON | 910.317 RON |
| Cheltuieli totale | 929.340 RON | 399.109 RON | 842.910 RON | 747.600 RON | 905.591 RON | 687.430 RON | 462.411 RON |
| Profit brut | 340.765 RON | 233.745 RON | 305.735 RON | 282.325 RON | 435.294 RON | 380.559 RON | 447.906 RON |
| Profit net | 320.749 RON | 218.646 RON | 295.615 RON | 276.988 RON | 422.997 RON | 376.163 RON | 440.415 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 3.214.414 RON | 3.153.214 RON | 3.162.564 RON | 2.302.087 RON | 1.867.104 RON | 1.713.663 RON | 629.749 RON |
| Active circulante | 175.757 RON | 278.722 RON | 472.225 RON | 640.460 RON | 412.244 RON | 447.755 RON | 420.148 RON |
| Stocuri | 130.895 RON | 67.000 RON | 298.998 RON | 348.882 RON | 165.803 RON | 378.579 RON | 364.312 RON |
| Creante | 44.858 RON | 205.327 RON | 144.734 RON | 228.484 RON | 206.437 RON | — | 28.472 RON |
| Casa si conturi la banci | 4 RON | 6.395 RON | 28.493 RON | 63.094 RON | 40.004 RON | 69.176 RON | 27.364 RON |
| Datorii totale | 2.028.637 RON | 2.308.331 RON | 2.488.482 RON | 1.966.869 RON | 1.383.786 RON | 1.344.640 RON | 609.282 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | 59.797 RON | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 1.361.534 RON | 1.123.605 RON | 1.086.510 RON | 975.678 RON | 895.562 RON | 816.778 RON | 440.615 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 3 | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 |