ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 173.516 RON | -116.815 RON | 146.733 RON | 0 RON | 77.739 RON | -65.689 RON | 1 |
| 2024 | 186.848 RON | 1.394 RON | 52.928 RON | — | 104.054 RON | 51.126 RON | 1 |
| 2023 | 130.443 RON | 44.916 RON | 24.054 RON | — | 68.816 RON | 49.733 RON | 1 |
| 2022 | 131.888 RON | 58.615 RON | 87.350 RON | — | 78.801 RON | 4.817 RON | 2 |
| 2021 | 139.084 RON | 3.402 RON | 127.294 RON | — | 66.765 RON | -53.798 RON | 2 |
| 2020 | 60.250 RON | -52.168 RON | 97.561 RON | — | 40.361 RON | -57.200 RON | 2 |
| 2019 | 66.422 RON | -5.232 RON | 22.638 RON | — | 17.606 RON | -5.032 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 173.516 RON | 186.848 RON | 130.443 RON | 131.888 RON | 139.084 RON | 60.250 RON | 66.422 RON |
| Venituri totale | 173.516 RON | 226.628 RON | 230.455 RON | 271.888 RON | 239.084 RON | 60.250 RON | 66.422 RON |
| Cheltuieli totale | 288.595 RON | 223.307 RON | 183.580 RON | 210.690 RON | 233.292 RON | 111.838 RON | 70.329 RON |
| Profit brut | 0 RON | 3.321 RON | 46.875 RON | 61.198 RON | 5.792 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 115.079 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 51.588 RON | 3.907 RON |
| Profit net | 0 RON | 1.394 RON | 44.916 RON | 58.615 RON | 3.402 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 116.815 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 52.168 RON | 5.232 RON |
| Active circulante | 77.739 RON | 104.054 RON | 68.816 RON | 78.801 RON | 66.765 RON | 40.361 RON | 17.606 RON |
| Stocuri | 73.007 RON | 102.795 RON | 58.499 RON | 77.357 RON | 65.772 RON | 39.835 RON | 17.606 RON |
| Creante | 0 RON | — | — | 1.085 RON | — | — | — |
| Casa si conturi la banci | 4.732 RON | 1.259 RON | 10.317 RON | 359 RON | 993 RON | 526 RON | — |
| Cheltuieli in avans | 3.305 RON | — | 4.971 RON | 13.366 RON | 6.731 RON | — | — |
| Datorii totale | 146.733 RON | 52.928 RON | 24.054 RON | 87.350 RON | 127.294 RON | 97.561 RON | 22.638 RON |
| Capitaluri proprii | -65.689 RON | 51.126 RON | 49.733 RON | 4.817 RON | -53.798 RON | -57.200 RON | -5.032 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 |