ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Admite cererea de chemare în judecată formulată de reclamanta AGENCY FOR CONTROL OF OUTSTANDING DEBTS S.R.L., în contradictoriu cu pârâta ADINA & AMA CLEAN S.R.L. Obligă pârâta la plata sumei de 1.967,89 lei către reclamantă, reprezentând contravaloarea facturilor scadente şi neachitate emise în perioada septembrie 2020 – mai 2021. Obligă pârâta la plata penalităţilor de întârziere către reclamantă, în procent de 0,5% pe zi de întârziere, începând cu data scadenţei, până la achitarea integrală a debitului principal Obligă pârâta la plata sumei de 50 lei către reclamantă, cu titlu de cheltuieli de judecată, reprezentând taxa judiciară de timbru. Executorie de drept. Cu drept de apel în termen de 30 de zile de la comunicare. Cererea de apel se depune la Judecătoria Cluj-Napoca. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 22.05.2024.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 36.743 RON | 23.472 RON | 2.467 RON | — | 41.758 RON | 39.291 RON | — |
| 2019 | 21.228 RON | 15.619 RON | 1.047 RON | — | 16.866 RON | 15.819 RON | — |
| Indicator | 2020 | 2019 |
|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 36.743 RON | 21.228 RON |
| Venituri totale | 36.743 RON | 21.228 RON |
| Cheltuieli totale | 12.257 RON | 4.972 RON |
| Profit brut | 24.486 RON | 16.256 RON |
| Profit net | 23.472 RON | 15.619 RON |
| Active circulante | 41.758 RON | 16.866 RON |
| Creante | 2.652 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 39.106 RON | 16.866 RON |
| Datorii totale | 2.467 RON | 1.047 RON |
| Capitaluri proprii | 39.291 RON | 15.819 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON |