Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2022
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 64.657 RON | 10.742 RON | 1.462 RON | — | 37.847 RON | 36.409 RON | 1 |
| 2019 | 110.940 RON | 25.467 RON | 1.731 RON | — | 27.398 RON |
| Indicator | 2020 | 2019 |
|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 64.657 RON | 110.940 RON |
| Venituri totale | 64.657 RON | 111.534 RON |
| 25.667 RON |
| 1 |
| Cheltuieli totale | 52.119 RON | 82.722 RON |
| Profit brut | 12.538 RON | 28.812 RON |
| Profit net | 10.742 RON | 25.467 RON |
| Active circulante | 37.847 RON | 27.398 RON |
| Creante | 3.319 RON | 3.319 RON |
| Casa si conturi la banci | 34.528 RON | 24.079 RON |
| Cheltuieli in avans | 24 RON | — |
| Datorii totale | 1.462 RON | 1.731 RON |
| Capitaluri proprii | 36.409 RON | 25.667 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 40% |
| persoanăadministrator |
| 30% |
| persoanăadministrator | 30% |
| 3 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.