| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 39.350 RON | 22.721 RON | 1.200 RON | 0 RON | 24.161 RON | 22.961 RON | 0 |
| 2024 | 34.396 RON | 15.162 RON | 3.796 RON | — | 32.225 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| 28.429 RON |
| — |
| 2023 | 3.450 RON | 721 RON | 3.236 RON | — | 16.653 RON | 13.417 RON | — |
| 2022 | 16.420 RON | 6.769 RON | 2.522 RON | — | 15.768 RON | 13.246 RON | — |
| 2021 | 12.315 RON | 2.880 RON | 3.292 RON | — | 9.769 RON | 6.477 RON | — |
| 2020 | 24.590 RON | 2.997 RON | 8.141 RON | — | 12.754 RON | 4.613 RON | — |
| 2019 | 22.740 RON | 1.616 RON | 2.674 RON | — | 4.490 RON | 1.816 RON | — |
| 39.350 RON |
| 34.396 RON |
| 3.450 RON |
| 16.420 RON |
| 12.315 RON |
| 24.590 RON |
| 22.740 RON |
| Venituri totale | 39.351 RON | 34.596 RON | 3.450 RON | 16.420 RON | 13.121 RON | 24.590 RON | 22.740 RON |
| Cheltuieli totale | 11.534 RON | 16.144 RON | 2.615 RON | 9.232 RON | 9.848 RON | 20.854 RON | 20.442 RON |
| Profit brut | 27.817 RON | 18.452 RON | 835 RON | 7.188 RON | 3.273 RON | 3.736 RON | 2.298 RON |
| Profit net | 22.721 RON | 15.162 RON | 721 RON | 6.769 RON | 2.880 RON | 2.997 RON | 1.616 RON |
| Active circulante | 24.161 RON | 32.225 RON | 16.653 RON | 15.768 RON | 9.769 RON | 12.754 RON | 4.490 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | — | 360 RON | — |
| Creante | 18.950 RON | 1.950 RON | — | — | 470 RON | 108 RON | 100 RON |
| Casa si conturi la banci | 5.211 RON | 30.275 RON | 16.653 RON | 15.768 RON | 9.299 RON | 12.286 RON | 4.390 RON |
| Datorii totale | 1.200 RON | 3.796 RON | 3.236 RON | 2.522 RON | 3.292 RON | 8.141 RON | 2.674 RON |
| Capitaluri proprii | 22.961 RON | 28.429 RON | 13.417 RON | 13.246 RON | 6.477 RON | 4.613 RON | 1.816 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 3 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.