AREA MANUFACTURING S.R.L.
- AREA INTERIOR DESIGN S.R.L.-D.documentat 2019 – 2021
- AREA MANUNFACTURING - S.R.L.-D.documentat din 2021
- J40/3666/2019BUCURESTIdin 20.03.2019
- J34/545/2021TELEORMANdin 01.07.2021in vigoare
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2024
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 5 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | -4.297 RON | 76.638 RON | — | 76.888 RON | 250 RON | — |
| 2023 | 10.900 RON | -5.042 RON | 5.294 RON | — | 86.111 RON | 80.817 RON | — |
| 2022 | 248.726 RON | 85.609 RON | 18.533 RON | 6.714 RON | 96.937 RON | 85.859 RON | — |
| 2021 | 157.293 RON | 90.463 RON | 38.773 RON | 18.224 RON | 230.164 RON | 210.701 RON | — |
| 2020 | 139.032 RON | 116.046 RON | 14.273 RON | 29.734 RON | 104.039 RON | 120.238 RON | — |
| 2019 | 13.834 RON | 3.992 RON | 47.500 RON | 41.245 RON | 10.062 RON | 4.192 RON | — |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | — | 10.900 RON | 248.726 RON | 157.293 RON | 139.032 RON | 13.834 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 13.900 RON | 298.726 RON | 157.293 RON | 139.032 RON | 13.834 RON |
| Cheltuieli totale | 4.297 RON | 18.942 RON | 204.334 RON | 62.677 RON | 18.984 RON | 9.427 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 94.392 RON | 94.616 RON | 120.048 RON | 4.407 RON |
| Pierdere bruta | 4.297 RON | 5.042 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 85.609 RON | 90.463 RON | 116.046 RON | 3.992 RON |
| Pierdere neta | 4.297 RON | 5.042 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | 6.714 RON | 18.224 RON | 29.734 RON | 41.245 RON |
| Active circulante | 76.888 RON | 86.111 RON | 96.937 RON | 230.164 RON | 104.039 RON | 10.062 RON |
| Creante | 53.000 RON | 53.000 RON | 50.000 RON | — | — | 2.000 RON |
| Casa si conturi la banci | 23.888 RON | 33.111 RON | 46.937 RON | 230.164 RON | 104.039 RON | 8.062 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | 741 RON | 1.086 RON | 738 RON | 385 RON |
| Datorii totale | 76.638 RON | 5.294 RON | 18.533 RON | 38.773 RON | 14.273 RON | 47.500 RON |
| Capitaluri proprii | 250 RON | 80.817 RON | 85.859 RON | 210.701 RON | 120.238 RON | 4.192 RON |
| Capital subscris varsat | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |