ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
satul Bordenii Mari, com. Scorţeni, camera 1
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 6 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 460.905 RON | 275.516 RON | 57.716 RON | 194.021 RON | 305.146 RON | 441.451 RON | 1 |
| 2024 | 733.830 RON | 495.915 RON | 92.735 RON | 262.874 RON | 1.349.294 RON | 1.519.433 RON | 1 |
| 2023 | 1.383.660 RON | 284.829 RON | 183.762 RON | 55.409 RON | 1.459.040 RON | 1.330.687 RON | 1 |
| 2022 | 1.111.585 RON | 1.072.889 RON | 326.504 RON | 12.313 RON | 1.457.528 RON | 1.133.658 RON | 1 |
| 2021 | 19.484 RON | 6.537 RON | 13.930 RON | 1.446 RON | 73.253 RON | 60.769 RON | — |
| 2020 | 31.656 RON | -811 RON | 13.929 RON | 11.014 RON | 57.147 RON | 54.232 RON | — |
| 2019 | 109.822 RON | 54.844 RON | 4.709 RON | — | 59.753 RON | 55.044 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 460.905 RON | 733.830 RON | 1.383.660 RON | 1.111.585 RON | 19.484 RON | 31.656 RON | 109.822 RON |
| Venituri totale | 461.766 RON | 764.618 RON | 1.383.660 RON | 1.111.602 RON | 19.484 RON | 31.656 RON | 109.822 RON |
| Cheltuieli totale | 175.980 RON | 248.119 RON | 1.075.593 RON | 35.567 RON | 12.362 RON | 31.584 RON | 51.683 RON |
| Profit brut | 285.786 RON | 516.499 RON | 308.067 RON | 1.076.035 RON | 7.122 RON | 72 RON | 58.139 RON |
| Profit net | 275.516 RON | 495.915 RON | 284.829 RON | 1.072.889 RON | 6.537 RON | 0 RON | 54.844 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 811 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 194.021 RON | 262.874 RON | 55.409 RON | 12.313 RON | 1.446 RON | 11.014 RON | — |
| Active circulante | 305.146 RON | 1.349.294 RON | 1.459.040 RON | 1.457.528 RON | 73.253 RON | 57.147 RON | 59.753 RON |
| Stocuri | 28.880 RON | 16.752 RON | 14.916 RON | 10.044 RON | 7.719 RON | 7.718 RON | — |
| Creante | 260.463 RON | 407.893 RON | 303.554 RON | 1.085.068 RON | 61.247 RON | 45.225 RON | 32.269 RON |
| Casa si conturi la banci | 15.803 RON | 924.649 RON | 1.140.570 RON | 362.416 RON | 4.287 RON | 4.204 RON | 27.484 RON |
| Datorii totale | 57.716 RON | 92.735 RON | 183.762 RON | 326.504 RON | 13.930 RON | 13.929 RON | 4.709 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | 9.679 RON | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 441.451 RON | 1.519.433 RON | 1.330.687 RON | 1.133.658 RON | 60.769 RON | 54.232 RON | 55.044 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — |
Au depus oferta impreuna, ca membri ai aceleiasi asocieri.
| Firma | Licitatii comune | Impreuna | Castigate | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2 | 2 | 0 | — | vezi ↗ |
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.