AUTOMATE S.R.L.
- HUNT DESIGN S.R.L.documentat 2019 – 2024
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -1.410 RON | 6.775 RON | 7.195 RON | 53.301 RON | 53.721 RON | 0 |
| 2024 | — | -2.926 RON | 9.641 RON | 7.195 RON | 57.577 RON | 55.131 RON | — |
| 2023 | 2.914 RON | 2.276 RON | 6.778 RON | 7.195 RON | 57.640 RON | 58.057 RON | — |
| 2022 | 50.562 RON | 43.854 RON | 7.781 RON | 7.474 RON | 56.088 RON | 55.781 RON | — |
| 2021 | 13.752 RON | 7.352 RON | 33.869 RON | 9.653 RON | 36.143 RON | 11.927 RON | — |
| 2020 | 43.883 RON | -15.331 RON | 43.878 RON | 12.991 RON | 35.462 RON | 4.575 RON | 2 |
| 2019 | 35.680 RON | 19.706 RON | 25.458 RON | 16.329 RON | 29.035 RON | 19.906 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | — | 2.914 RON | 50.562 RON | 13.752 RON | 43.883 RON | 35.680 RON |
| Venituri totale | 1.600 RON | 0 RON | 2.914 RON | 50.562 RON | 13.752 RON | 92.035 RON | 132.279 RON |
| Cheltuieli totale | 2.970 RON | 2.926 RON | 279 RON | 5.374 RON | 5.995 RON | 106.857 RON | 112.217 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 2.635 RON | 45.188 RON | 7.757 RON | 0 RON | 20.062 RON |
| Pierdere bruta | 1.370 RON | 2.926 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 14.822 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 2.276 RON | 43.854 RON | 7.352 RON | 0 RON | 19.706 RON |
| Pierdere neta | 1.410 RON | 2.926 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 15.331 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 7.195 RON | 7.195 RON | 7.195 RON | 7.474 RON | 9.653 RON | 12.991 RON | 16.329 RON |
| Active circulante | 53.301 RON | 57.577 RON | 57.640 RON | 56.088 RON | 36.143 RON | 35.462 RON | 29.035 RON |
| Stocuri | 34.262 RON | 34.262 RON | 34.262 RON | 34.262 RON | 33.862 RON | 32.911 RON | 14.341 RON |
| Creante | 0 RON | 19.051 RON | 19.114 RON | 16.137 RON | 85 RON | 85 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 19.039 RON | 4.264 RON | 4.264 RON | 5.689 RON | 2.196 RON | 2.466 RON | 14.694 RON |
| Datorii totale | 6.775 RON | 9.641 RON | 6.778 RON | 7.781 RON | 33.869 RON | 43.878 RON | 25.458 RON |
| Capitaluri proprii | 53.721 RON | 55.131 RON | 58.057 RON | 55.781 RON | 11.927 RON | 4.575 RON | 19.906 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | — | — | — | 2 | 1 |