MATA & SCHAFFER CONSULTING S.R.L.
- J2/682/2019ARADdin 29.03.2019
- J2020000973355TIMISdin 28.04.2020in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Telefon:
Afisate primele 10 din 14.
Informativ: numarul de telefon provine din datele publice ANAF. Un numar comun nu inseamna neaparat o legatura reala intre firme.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 4 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoanăadministrator | nepublicat |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 200 RON | -3.046 RON | 11.470 RON | 0 RON | 657 RON | -10.813 RON | 0 |
| 2024 | 1.200 RON | -161 RON | 8.870 RON | 0 RON | 1.103 RON | -7.767 RON | 0 |
| 2023 | 1.425 RON | -122 RON | 9.120 RON | 0 RON | 1.513 RON | -7.607 RON | 0 |
| 2022 | 1.200 RON | -614 RON | 8.879 RON | — | 1.394 RON | -7.485 RON | — |
| 2021 | 1.200 RON | -732 RON | 8.938 RON | — | 2.067 RON | -6.871 RON | — |
| 2020 | 1.250 RON | -2.859 RON | 8.829 RON | — | 2.690 RON | -6.139 RON | — |
| 2019 | 2.046 RON | -3.480 RON | 6.627 RON | 1.166 RON | 2.181 RON | -3.280 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 200 RON | 1.200 RON | 1.425 RON | 1.200 RON | 1.200 RON | 1.250 RON | 2.046 RON |
| Venituri totale | 200 RON | 1.200 RON | 1.434 RON | 1.200 RON | 1.200 RON | 1.250 RON | 2.046 RON |
| Cheltuieli totale | 3.246 RON | 1.361 RON | 1.556 RON | 1.778 RON | 1.896 RON | 4.073 RON | 5.464 RON |
| Pierdere bruta | 3.046 RON | 161 RON | 122 RON | 578 RON | 696 RON | 2.823 RON | 3.418 RON |
| Pierdere neta | 3.046 RON | 161 RON | 122 RON | 614 RON | 732 RON | 2.859 RON | 3.480 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | 1.166 RON |
| Active circulante | 657 RON | 1.103 RON | 1.513 RON | 1.394 RON | 2.067 RON | 2.690 RON | 2.181 RON |
| Creante | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 100 RON | — | — |
| Casa si conturi la banci | 657 RON | 1.103 RON | 1.513 RON | 1.394 RON | 1.967 RON | 2.690 RON | 2.181 RON |
| Datorii totale | 11.470 RON | 8.870 RON | 9.120 RON | 8.879 RON | 8.938 RON | 8.829 RON | 6.627 RON |
| Capitaluri proprii | -10.813 RON | -7.767 RON | -7.607 RON | -7.485 RON | -6.871 RON | -6.139 RON | -3.280 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |