ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 10% |
| persoană | 50% |
| firmă | 40% |
| persoană | nepublicat |
| 3 deținători în act · plus 1 deținător pe care actul nu îl numește | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.419.403 RON | 73.434 RON | 742.351 RON | 810.072 RON | 397.315 RON | 465.036 RON | 1 |
| 2024 | 1.338.716 RON | 182.631 RON | 635.544 RON | 810.907 RON | 216.239 RON | 391.602 RON | 2 |
| 2023 | 1.469.911 RON | 149.630 RON | 992.709 RON | 824.262 RON | 377.418 RON | 208.971 RON | 2 |
| 2022 | 692.055 RON | 420.353 RON | 855.755 RON | 868.997 RON | 84.392 RON | 59.301 RON | 1 |
| 2021 | 125.298 RON | -83.502 RON | 965.795 RON | 598.870 RON | 5.874 RON | -361.051 RON | — |
| 2020 | — | -247.757 RON | 939.590 RON | 614.956 RON | 47.084 RON | -277.550 RON | — |
| 2019 | — | -29.993 RON | 708.488 RON | 649.017 RON | 29.678 RON | -29.793 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.419.403 RON | 1.338.716 RON | 1.469.911 RON | 692.055 RON | 125.298 RON | — | — |
| Venituri totale | 1.445.509 RON | 1.369.682 RON | 1.509.803 RON | 1.011.222 RON | 125.298 RON | 0 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 1.352.219 RON | 1.152.694 RON | 1.347.665 RON | 581.146 RON | 205.791 RON | 247.757 RON | 29.993 RON |
| Profit brut | 93.290 RON | 216.988 RON | 162.138 RON | 430.076 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 80.493 RON | 247.757 RON | 29.993 RON |
| Profit net | 73.434 RON | 182.631 RON | 149.630 RON | 420.353 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 83.502 RON | 247.757 RON | 29.993 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 810.072 RON | 810.907 RON | 824.262 RON | 868.997 RON | 598.870 RON | 614.956 RON | 649.017 RON |
| Active circulante | 397.315 RON | 216.239 RON | 377.418 RON | 84.392 RON | 5.874 RON | 47.084 RON | 29.678 RON |
| Stocuri | 90.974 RON | 26.235 RON | 43.428 RON | 15.084 RON | 803 RON | — | — |
| Creante | 104.092 RON | 93.058 RON | 76.723 RON | 51.416 RON | 2.631 RON | 36.798 RON | 29.589 RON |
| Casa si conturi la banci | 202.249 RON | 96.946 RON | 257.267 RON | 17.892 RON | 2.440 RON | 10.286 RON | 89 RON |
| Datorii totale | 742.351 RON | 635.544 RON | 992.709 RON | 855.755 RON | 965.795 RON | 939.590 RON | 708.488 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | 38.333 RON | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 465.036 RON | 391.602 RON | 208.971 RON | 59.301 RON | -361.051 RON | -277.550 RON | -29.793 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 2 | 2 | 1 | — | — | — |