| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 359.667 RON | 205.569 RON | 379.194 RON | 326.767 RON | 258.236 RON | 205.809 RON | 1 |
| 2024 | 348.362 RON | 264.465 RON | 26.947 RON | 29.179 RON | 262.512 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| Nume | Cotă Capital |
|---|
| 264.744 RON |
| 1 |
| 2023 | 342.815 RON | 270.777 RON | 4.391 RON | 29.397 RON | 251.033 RON | 276.039 RON | 1 |
| 2022 | 330.893 RON | 273.187 RON | 3.887 RON | 43.869 RON | 233.445 RON | 273.427 RON | 1 |
| 2021 | 625.994 RON | 449.152 RON | 11.512 RON | 25.514 RON | 435.390 RON | 449.392 RON | 1 |
| 2020 | 348.786 RON | 293.704 RON | 11.418 RON | — | 305.362 RON | 293.944 RON | 2 |
| 2019 | 143.821 RON | 129.819 RON | 4.039 RON | — | 134.058 RON | 130.019 RON | 1 |
| 359.667 RON |
| 348.362 RON |
| 342.815 RON |
| 330.893 RON |
| 625.994 RON |
| 348.786 RON |
| 143.821 RON |
| Venituri totale | 361.994 RON | 348.935 RON | 348.747 RON | 334.589 RON | 631.112 RON | 352.203 RON | 144.382 RON |
| Cheltuieli totale | 145.787 RON | 74.228 RON | 75.045 RON | 58.157 RON | 175.796 RON | 55.220 RON | 13.122 RON |
| Profit brut | 216.207 RON | 274.707 RON | 273.702 RON | 276.432 RON | 455.316 RON | 296.983 RON | 131.260 RON |
| Profit net | 205.569 RON | 264.465 RON | 270.777 RON | 273.187 RON | 449.152 RON | 293.704 RON | 129.819 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 326.767 RON | 29.179 RON | 29.397 RON | 43.869 RON | 25.514 RON | — | — |
| Active circulante | 258.236 RON | 262.512 RON | 251.033 RON | 233.445 RON | 435.390 RON | 305.362 RON | 134.058 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | 5.235 RON | 1.426 RON | — | 35.377 RON | — |
| Creante | 211.828 RON | 239.316 RON | 39.360 RON | 37.060 RON | 252.303 RON | 46.771 RON | 24.494 RON |
| Casa si conturi la banci | 46.408 RON | 23.196 RON | 206.438 RON | 194.959 RON | 183.087 RON | 223.214 RON | 109.564 RON |
| Datorii totale | 379.194 RON | 26.947 RON | 4.391 RON | 3.887 RON | 11.512 RON | 11.418 RON | 4.039 RON |
| Capitaluri proprii | 205.809 RON | 264.744 RON | 276.039 RON | 273.427 RON | 449.392 RON | 293.944 RON | 130.019 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.