ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
parter
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Admite cererea având ca obiect „validare poprire”, formulată de petentul SCPEJ Mititelu şi Pâncescu, la cererea creditoarei Banca Transilvania SA, în contradictoriu cu debitorul şi terţul poprit Validează poprirea înfiin?ată asupra veniturilor datorate de debitorul Cătălin Ciprian, venituri aflate în mâinile ter?ului poprit, până la concurenta sumei de 245702,08 lei. Obligă terţul poprit să plătească creditoarei, în limita crean?ei totale în cuantum de 245702,08 lei, 1/3 din veniturile lunare nete salariale datorate debitorului, poprirea urmand a se infiinţa asupra 1 din venituri dacă sunt mai multe urmăriri. Cu drept de apel în termen de 5 zile de la comunicare. Cererea se va depune la Judecătoria Bacău. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei azi 07.03.2023.
Avand nevoie de timp pentru a delibera, amana pronuntarea la data de 07.03.2023.
Admite exceptia tardivitatii Respinge apelul ca tardiv formulat Definitiva Pronuntata in sedinta publica azi 17.10.2023
Amână pronunţarea hotararii la data de 17.10.2023.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 177.625 RON | -261.945 RON | 258.311 RON | 114.812 RON | 156.497 RON | 12.998 RON | 1 |
| 2024 | 471.934 RON | 2.960 RON | 350.515 RON | 314.228 RON | 377.605 RON | 341.318 RON | 3 |
| 2023 | 328.899 RON | 61.222 RON | 175.751 RON | 330.293 RON | 183.816 RON | 338.358 RON | 1 |
| 2022 | 294.833 RON | 47.334 RON | 86.802 RON | 314.391 RON | 112.547 RON | 340.136 RON | 1 |
| 2021 | 298.804 RON | 75.537 RON | 183.481 RON | 443.240 RON | 33.043 RON | 292.802 RON | 1 |
| 2020 | 181.883 RON | 75.174 RON | 6.670 RON | 160.538 RON | 63.397 RON | 217.265 RON | 1 |
| 2019 | 191.333 RON | 136.091 RON | 8.200 RON | 63.998 RON | 80.493 RON | 136.291 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 177.625 RON | 471.934 RON | 328.899 RON | 294.833 RON | 298.804 RON | 181.883 RON | 191.333 RON |
| Venituri totale | 259.138 RON | 610.500 RON | 535.900 RON | 488.803 RON | 303.853 RON | 181.883 RON | 255.251 RON |
| Cheltuieli totale | 518.890 RON | 592.733 RON | 469.587 RON | 433.995 RON | 226.088 RON | 105.613 RON | 116.608 RON |
| Profit brut | 0 RON | 17.767 RON | 66.313 RON | 54.808 RON | 77.765 RON | 76.270 RON | 138.643 RON |
| Pierdere bruta | 259.752 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 2.960 RON | 61.222 RON | 47.334 RON | 75.537 RON | 75.174 RON | 136.091 RON |
| Pierdere neta | 261.945 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 114.812 RON | 314.228 RON | 330.293 RON | 314.391 RON | 443.240 RON | 160.538 RON | 63.998 RON |
| Active circulante | 156.497 RON | 377.605 RON | 183.816 RON | 112.547 RON | 33.043 RON | 63.397 RON | 80.493 RON |
| Stocuri | 28.201 RON | 88.035 RON | — | — | — | — | 0 RON |
| Creante | 28.236 RON | 200.312 RON | 175.999 RON | 74.209 RON | — | 40.000 RON | 3.800 RON |
| Casa si conturi la banci | 100.060 RON | 89.258 RON | 7.817 RON | 38.338 RON | 33.043 RON | 23.397 RON | 76.693 RON |
| Datorii totale | 258.311 RON | 350.515 RON | 175.751 RON | 86.802 RON | 183.481 RON | 6.670 RON | 8.200 RON |
| Capitaluri proprii | 12.998 RON | 341.318 RON | 338.358 RON | 340.136 RON | 292.802 RON | 217.265 RON | 136.291 RON |
| Capital subscris varsat | 6.000 RON | 6.000 RON | 6.000 RON | 6.000 RON | 6.000 RON | 6.000 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |