| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 0 RON | 0 RON | 1.953.975 RON | 390.696 RON | — | -1.563.279 RON | — |
| 2020 | 0 RON | 0 RON | 1.953.975 RON | 390.696 RON | — |
| Indicator | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| -1.563.279 RON |
| — |
| 2019 | 0 RON | 0 RON | 1.953.975 RON | 390.696 RON | — | -1.563.279 RON | — |
| 2018 | 0 RON | 0 RON | 1.953.975 RON | 390.696 RON | — | -1.563.279 RON | — |
| 2017 | 0 RON | 0 RON | 1.953.975 RON | 390.696 RON | — | -1.563.279 RON | — |
| 2016 | 0 RON | -142.840 RON | 1.953.975 RON | 390.696 RON | 0 RON | -1.563.279 RON | — |
| 2015 | 0 RON | -2.915 RON | 1.953.975 RON | 533.415 RON | 121 RON | -1.420.439 RON | 0 |
| 2014 | 0 RON | -14.634 RON | 1.952.841 RON | 533.415 RON | 1.902 RON | -1.417.524 RON | — |
| 2013 | 4.014 RON | -2.598.191 RON | 1.952.847 RON | 533.415 RON | 16.542 RON | -1.402.890 RON | — |
| 2012 | 0 RON | -4.651 RON | 1.938.874 RON | 533.415 RON | 2.600.760 RON | 1.195.301 RON | — |
| 2011 | 6.347 RON | -9.392 RON | 1.383.915 RON | 533.415 RON | 2.050.452 RON | 1.199.952 RON | 1 |
| 2010 | 328.168 RON | -73.021 RON | 1.386.672 RON | 533.416 RON | 2.062.601 RON | 1.209.345 RON | 2 |
| 2008 | 2.563.347 RON | 41.931 RON | 1.124.090 RON | 485.179 RON | 1.974.047 RON | 1.335.136 RON | 7 |
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 4.014 RON | 0 RON | 6.347 RON | 328.168 RON | 2.563.347 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 4.014 RON | 0 RON | 6.347 RON | 328.168 RON | 2.563.347 RON |
| Cheltuieli totale | — | — | — | — | — | 142.840 RON | 2.915 RON | 14.634 RON | 2.602.205 RON | 4.651 RON | 15.739 RON | 394.738 RON | 2.513.429 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 49.918 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 142.840 RON | 2.915 RON | 14.634 RON | 2.598.191 RON | 4.651 RON | 9.392 RON | 66.570 RON | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 41.931 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 142.840 RON | 2.915 RON | 14.634 RON | 2.598.191 RON | 4.651 RON | 9.392 RON | 73.021 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 390.696 RON | 390.696 RON | 390.696 RON | 390.696 RON | 390.696 RON | 390.696 RON | 533.415 RON | 533.415 RON | 533.415 RON | 533.415 RON | 533.415 RON | 533.416 RON | 485.179 RON |
| Active circulante | — | — | — | — | — | 0 RON | 121 RON | 1.902 RON | 16.542 RON | 2.600.760 RON | 2.050.452 RON | 2.062.601 RON | 1.974.047 RON |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.600.548 RON | 2.037.377 RON | 2.040.612 RON | 1.880.276 RON |
| Creante | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 12.318 RON | 21.989 RON | 25.594 RON |
| Casa si conturi la banci | — | — | — | — | — | 0 RON | 121 RON | 1.902 RON | 16.542 RON | 212 RON | 757 RON | — | 68.177 RON |
| Datorii totale | 1.953.975 RON | 1.953.975 RON | 1.953.975 RON | 1.953.975 RON | 1.953.975 RON | 1.953.975 RON | 1.953.975 RON | 1.952.841 RON | 1.952.847 RON | 1.938.874 RON | 1.383.915 RON | 1.386.672 RON | 1.124.090 RON |
| Capitaluri proprii | -1.563.279 RON | -1.563.279 RON | -1.563.279 RON | -1.563.279 RON | -1.563.279 RON | -1.563.279 RON | -1.420.439 RON | -1.417.524 RON | -1.402.890 RON | 1.195.301 RON | 1.199.952 RON | 1.209.345 RON | 1.335.136 RON |
| Capital subscris varsat | 1.150.000 RON | 1.150.000 RON | 1.150.000 RON | 1.150.000 RON | 1.150.000 RON | 1.150.000 RON | 1.150.000 RON | 1.150.000 RON | 1.150.000 RON | 1.150.000 RON | 1.150.000 RON | 1.150.000 RON | 1.150.000 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | — | — | — | 0 | — | — | — | 1 | 2 | 7 |
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| persoanăadministrator |
| firmăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
Afisate primele 50. Pagina persoanei le arata pe toate.