Sari la continut INTELIGENT FLIGHT SOLUTIONS S.R.L. CUI 41038983 Nr. Reg. Com. J23/3788/2024 · EUID ROONRC.J23/3788/2024 · Infiintata 24.04.2019
↳ J17/929/2019 GALATI din 24.04.2019 → J23/3788/2024 ILFOV din 23.05.2024 in vigoare Adresa: DRUMUL BISERICII nr. 48, Voluntari, jud. Ilfov, 077190
INTELIGENT FLIGHT SOLUTIONS S.R.L. , CUI 41038983
Procedura de insolventa / Publicari in BPI BPI · 31.08.2026 Nu am gasit nicio publicare in Buletinul Procedurilor de Insolventa pentru firma INTELIGENT FLIGHT SOLUTIONS S.R.L.
2 adrese ONRC · 08.07.2026 ANAF · 27.08.2026 MFP · 19.08.2026 MO IV · 29.08.2026
Adrese 2 adrese identificate Perioada: 01.01.2019 – 31.12.2023 DRUMUL BISERICII 48, Oraș Voluntari, Ilfov, 77190 sediu actual ONRC
vezi adresa → Perioada: 01.01.2024 – prezent Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme , in tabul „Adrese".
Denumiri o singura denumire cunoscuta
Coduri CAEN un singur cod 2019 – 2025 7112 — Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea CAEN Rev. 2 An Cifra de afaceri Profit / Pierdere Datorii totale Active fixe Active circulante
In functiune
ONRC · 08.07.2026
Activa fiscal
ANAF · 19.08.2026
Platitor TVA din 01.09.2024
La incasare Nu
Split TVA Nu ANAF · 19.08.2026
Datorii la stat nu figureaza pe lista ANAF din 30.06.2026
ANAF · 30.06.2026
Constatator negativ se verifica… conform SEAP
2025 1.008.112 RON 439.782 RON 201.659 RON 113.082 RON 1.114.056 RON 1.025.479 RON 0 2024 849.252 RON 262.974 RON 134.579 RON 107.493 RON 612.783 RON 585.697 RON — 2023 104.677 RON 16.428 RON 773 RON 65.203 RON 258.293 RON 322.723 RON — 2022 115.169 RON 64.478 RON 963 RON 113.057 RON 194.131 RON 306.225 RON — 2021 68.519 RON 15.749 RON 1.040 RON 160.911 RON 82.024 RON 241.895 RON 1 2020 10.112 RON 91.505 RON 2.050 RON 208.765 RON 26.492 RON 181.707 RON 1 2019 69.163 RON 56.770 RON 2.360 RON 31.080 RON 160.050 RON 56.770 RON 1
Vezi bilantul detaliat Indicator 2025 2024 2023 2022 2021 2020 2019 Cifra de afaceri 1.008.112 RON 849.252 RON 104.677 RON 115.169 RON 68.519 RON 10.112 RON 69.163 RON Venituri totale 1.008.515 RON 780.494 RON 104.801 RON 115.169 RON 68.566 RON 153.132 RON 69.163 RON Cheltuieli totale 504.544 RON 495.735 RON 84.702 RON 49.200 RON 50.762 RON 61.324 RON 10.610 RON Profit brut 503.971 RON 284.759 RON 20.099 RON 65.969 RON 17.804 RON 91.808 RON 58.553 RON Profit net 439.782 RON 262.974 RON 16.428 RON 64.478 RON 15.749 RON 91.505 RON 56.770 RON Active fixe (imobilizate) 113.082 RON 107.493 RON 65.203 RON 113.057 RON 160.911 RON 208.765 RON 31.080 RON Active circulante 1.114.056 RON 612.783 RON 258.293 RON 194.131 RON 82.024 RON 26.492 RON 160.050 RON Stocuri 32.524 RON 5.210 RON 1.530 RON 1.530 RON 1.530 RON 1.680 RON — Creante 66.760 RON 57.125 RON 2.000 RON — — 6.912 RON 7.211 RON Casa si conturi la banci 1.014.772 RON 550.448 RON 254.763 RON 192.601 RON 80.494 RON 17.900 RON 152.839 RON Datorii totale 201.659 RON 134.579 RON 773 RON 963 RON 1.040 RON 2.050 RON 2.360 RON Venituri in avans 0 RON — — — — 51.500 RON 132.000 RON Capitaluri proprii 1.025.479 RON 585.697 RON 322.723 RON 306.225 RON 241.895 RON 181.707 RON 56.770 RON Nr. mediu salariati 0 — — — 1 1 1
Profit / Pierdere 439.782 RON ↑ +67.2%
MFP · 19.08.2026
nicio oferta depusa in SICAP Firma nu apare in nicio declaratie de participare din SICAP — nu a depus oferte, deci nu are cu cine sa fi licitat impreuna.
Informatii firma Vizibil după autentificareONRC · 08.07.2026 ANAF · 03.09.2026 MO IV · 29.08.2026
Date de contact
Telefon
Email —
Website —
Activitate Cod CAEN principal 7112 — Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea CAEN Rev. 2 (evidența ANAF, văzut la 15.08.2026) Coduri CAEN secundare 3314 — Repararea echipamentelor electrice CAEN Rev. 2 3316 — Repararea și întreținerea aeronavelor și navelor spațiale CAEN Rev. 2 3320 — Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale CAEN Rev. 2 Vezi inca 15 coduri CAEN secundare → ↑ Ascunde
Sediu Sediu principal Sedii secundare si puncte de lucru — Sucursale UE — CAEN Rev. 2
4651 — Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului CAEN Rev. 2
4652 — Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații CAEN Rev. 2
4669 — Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente CAEN Rev. 2
4789 — Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse CAEN Rev. 2
4799 — Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor CAEN Rev. 2
5819 — Alte activități de editare CAEN Rev. 2
6202 — Activități de consultanță în tehnologia informației CAEN Rev. 2
6209 — Alte activități de servicii privind tehnologia informației CAEN Rev. 2
7022 — Activități de consultanță pentru afaceri și management CAEN Rev. 2
7120 — Activități de testări și analize tehnice CAEN Rev. 2
7420 — Activități fotografice CAEN Rev. 2
7739 — Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. CAEN Rev. 2
MO IV · 29.08.2026 ONRC · 08.07.2026 Nume Cotă Capital persoană administrator procent dedus, nu scris în act 100% 1 deținător în act 100%
3 acte publicate MO IV · 29.08.2026 Persoane identificate in actele publicate (1) in firma (MO IV) cota 100%
asociat 24.04.2019 · ultima mențiune în acte 20.05.2024 administrator 24.04.2019
Acte publicate 08.07.2024 Decizie MO IV nr. 3307/2024 (20/8.091.097)
Schimbare sediu social Actualizare obiect de activitate (CAEN) (asociat unic)
08.07.2024 Notificare MO IV nr. 3308/2024 (6/8.091.098)
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
06.06.2019 Extras al rezoluţiei MO IV nr. 2372/2019 (40/5.683.553)
(fondator, administrator)
Litigii / Dosare in instanta ATENȚIE: Căutarea se face după numele firmei, așa că pot apărea rezultate pentru alte companii cu denumiri similare.Pentru a confirma că dosarul aparține firmei căutate și pentru a-i vedea calitatea în proces, dați click pe link-ul dosarului.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
portal.just.ro · 16.08.2026
Nu am identificat achizitii publice pentru aceasta firma in platforma e-licitatie.ro.
Evolutie financiara 2019–2025 SICAP / e-licitatie.ro · 02.09.2026
MO IV · 29.08.2026 ONRC · 08.07.2026 ANAF · 03.09.2026 Administratori și acționari Telefon (14) Adrese (2)
Nu am gasit niciun administrator al acestei firme care sa apara si la alta firma.
14 alte firme folosesc acelasi numar de telefon.
Telefon:
Afisate primele 10 din 14.
Informativ: numarul de telefon provine din datele publice ANAF. Un numar comun nu inseamna neaparat o legatura reala intre firme.
Perioada: 01.01.2019 – 31.12.2023 Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar , nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
4 alte firme gasite dupa strada si numar → ↑ 4 alte firme gasite dupa strada si numar In functiune
Sunt firmele care au sediul social aici azi , nu cele care erau aici cand era si firma asta.
DRUMUL BISERICII 48, Oraș Voluntari, Ilfov, 77190 sediu actual
vezi adresa → Perioada: 01.01.2024 – prezent 54 alte firme la aceasta adresa (54 la aceasta adresa) → ↑ 54 alte firme la aceasta adresa (54 la aceasta adresa) Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.